• 18 maja 2024
  • Imieniny:  Eryka, Feliksa, Jana

Pomoc dla Ukrainy

24 listopada odbyło się rozstrzygnięcie konkursu Małopolski Lider Przedsiębiorczości Społecznej. Zwycięzcą konkursu została Fundacja „Wyjdź z Domu”.

Z nieukrywaną radością przyjęliśmy informację, iż Fundacja na Rzecz Wspierania Osób Niepełnosprawnych „Wyjdź z Domu”, której celem jest aktywizowanie na różnych polach osób niepełnosprawnych otrzymała podczas czwartkowej gali w dniu 24 listopada zaszczytny tytuł Małopolskiego Lidera Ekonomii Społecznej 2022 za "Umiejętność łączenia działalności rynkowej z działalnością społeczną, która przynosi stabilność przychodów i zatrudnienia oraz umożliwia realizację misji organizacji. Za przemyślane, kompleksowe działania na rzecz osób niesamodzielnych. Za zbudowanie silnej pozycji i rozpoznawalności w społeczności lokalnej oraz w Małopolsce”.

Przypomnijmy, iż w roku 2015 Fundacja otrzymała wyróżnienie w nagrodzie Przewodniczącego Rady Powiatu Gorlickiego PRO PUBLICO BONO „za dawaną przykładem lekcję miłości i szacunku do drugiego człowieka, za innowacyjne podejście do opieki i pomocy oraz za wyzwalanie w osobach z niepełnosprawnościami nowej energii do życia i wiary, że wszystko jest możliwe”.

Serdecznie gratulujemy tegorocznego sukcesu, będącego ukoronowaniem 10-letniej działalności i życzymy kolejnych!

Foto fb/Fundacja Wyjdź z Domu