• 18 maja 2024
  • Imieniny:  Eryka, Feliksa, Jana

Pomoc dla Ukrainy

Poszukujesz pracowników? Weź udział w Europejskich Dniach Pracy - Work@PL2022! Wydarzenie jest skierowane do polskich pracodawców poszukujących pracowników z państw członkowskich UE/EFTA, w tym Polaków przebywających za granicą w tych państwach.

Korzyści?

• możliwość dotarcia do osób poszukujących zatrudnienia z krajów UE/EFTA oraz znalezienia odpowiednich kandydatów do pracy,
  • rozmowy z kandydatami poprzez indywidualny chat on-line,
  • bezpłatny udział.

Europejskie Dni Pracy (EDP) on-line Work@PL2022 odbędą się 20 października 2022 r. - zarejestruj się już dzisiaj i znajdź dla swojej firmy najlepszych fachowców w Europie!
Szczegółowe informacje znajdą Państwo:

• na plakacie
  • na stronie internetowej: europeanjobdays.eu
  • lub mailowo z jednym z doradców EURES:
            Amadeusz Konieczny WUP Poznań - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
            Aleksandra Kopczyk WUP Katowice - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszamy do wzięcia udziału !