• Imieniny:  Marianny, Marcelina, Piotra

Kapituła Ogólnopolskiego Konkursu „Super Dyrektor Szkoły” wyróżniła Renatę Stępień dyrektora Zespołu Szkół Technicznych im. Wincentego Pola w Gorlicach nominacją do tytułu Super Dyrektor Szkoły.


Konkurs odbywa się z inicjatywy miesięcznika oświatowej kadry kierowniczej pt. „Dyrektor Szkoły” oraz wydawnictwa Wolters Kluwer pod honorowym Patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej. Ideą konkursu jest wyłonienie najlepszych dyrektorów szkół, będących liderami w swoim środowisku, łączących profesjonalizm skutecznego menedżera z pomysłami na budowanie nowoczesnej placówki. Szkoły, w której panuje przyjazna atmosfera, która sprzyja rozwojowi ucznia, motywuje i wspiera nauczyciela. Jest otwarta na środowisko lokalne i dba o dobre relacje z rodzicami.

Rozstrzygniecie VI edycji konkursu miało miejsce 9 października br. w Centrum Olimpijskim w Warszawie podczas VI Kongresu Edukacja i Rozwój oraz uroczystej Gali 25-lecia „Dyrektora Szkoły”. Dyrektor ZST Renata Stępień znalazła się w gronie 10 najlepszych dyrektorów z całej Polski oraz szkół polskich działających poza granicami kraju, nominowanych do tej prestiżowej nagrody.

Jest to dla mnie ogromne wyróżnienie. Cieszę się niezmiernie, że znalazłam się w tym zaszczytnym gronie dyrektorów placówek oświatowych z całego kraju. To również sukces całej społeczności szkolnej - nauczycieli i pracowników, którzy wraz ze mną współtworzą klimat szkoły i podejmują się realizacji wielu wyzwań z wiarą, że działając razem możemy pokonać wiele barier i wiele osiągnąć. To również wyróżnienie dla naszej wspaniałej młodzieży. Dziękuję że tacy jesteście , bo to Wy inspirujecie nas do podejmowania nowych wyzwań. To dla Was każdego dnia stajemy się lepsi, odnosimy sukcesy, rozwijamy się i cieszymy się z Waszych sukcesów, nawet tych najmniejszych-podkreśliła nagrodzona.

Przekazujemy najlepsze gratulacje Pani Dyrektor i życzymy dalszych wielu osiągnięć w pracy zawodowej.

 

More Joomla Extensions

POWIAT GORLICKI TO:

Feature image 110000 MIESZKAŃCÓW
Feature image 996 KM2 POWIERZCHNI
Feature image 37 PROJEKTÓW EU
Heraldic logo
STAROSTWO POWIATOWE W GORLICACH

ul. Biecka 3, 38-300 Gorlice
woj. małopolskie
www.powiatgorlicki.pl
tel.: (018) 353 53 80
fax: (018) 353 75 45
starostwo@powiatgorlicki.pl

Godziny pracy:

Poniedziałek - piątek 7.30 - 15.30

GORLICE

49°39'44.9"N 21°09'39.4"E