Facebook
18 września 2019 07:41
Imieniny: Stefanii, Irmy, Stanisława
A A A
FAIL (the browser should render some flash content, not this).
FAIL (the browser should render some flash content, not this).
FAIL (the browser should render some flash content, not this).
ZST z certyfikatem zadowolony uczeń, zadowolony rodzic
Redaktor: Ewa Żarnowska    28.01.2016. Drukuj Powiadom Znajomego
Zespół Szkół Technicznych im. Wincentego Pola w Gorlicach może poszczycić się kolejnym certyfikatem. Tym razem jest to "Zadowolony Konsument". Został on przyznany szkole przez portal i aplikację mobilną http://zadowolonykonsument.pl/ Organizatorem programu „Zadowolony Konsument” jest Europejskie Centrum Wspierania Marketingu Piotr Lyp. Uczestnicy programu są polecani przez swoich „zadowolonych konsumentów”, weryfikowani przez zespół portalu i nagradzani certyfikatem potwierdzającym jakość oferowanych przez nich usług.Certyfikat "Zadowolony Konsument" to kolejny, ważny dla Zespołu Szkół Technicznych w Gorlicach dokument, świadczący o spełnianiu wysokich standardów z najwyższą jakością oferowanych usług edukacyjnych, który otrzymał na podstawie pozytywnych opinii uczniów i rodziców. „Zadowolony konsument” to portal i aplikacja mobilna, która kreuje nowy wymiar prestiżu firmy oparty na zaufaniu klientów.

Przyznawany przez portal certyfikat, to symbol jakości, uznania i zaufania, wyraz polecenia potencjalnym odbiorcom, poświadczenie marki najwyższej jakości.

Nie dziwi ten fakt, gdyż szkoła postrzegana jest powszechnie jako przyjazna i otwarta, rozwijająca zainteresowania ucznia, kładąca nacisk na jego wszechstronny rozwój, wspomagająca w rozwiązywaniu problemów, a także promująca postawy prospołeczne  i współpracująca z rodzicami i środowiskiem lokalnym. Dla szkoły to podwójne wyróżnienie ponieważ to sami rodzice i uczniowie obdarzyli placówkę wielkim zaufaniem zgłaszając ją do udziału w programie „Zadowolony Konsument”.

„Dołączyliśmy do grona najlepszych, a to oznacza, że zostaliśmy wysoko ocenieni przez naszych klientów, czyli uczniów i ich rodziców. Jesteśmy z tego wyróżnienia bardzo dumni. W naszych działaniach opieramy się na funkcjonowaniu szkoły  przyjaznej uczniom, otwartej na inicjatywy nauczycieli, uczniów i rodziców oraz kreatywnej, a także na podnoszeniu jakości funkcjonowania i pracy szkoły. Zadowolenie rodziców i uczniów jest dla nas najwyższą nagrodą i w tym miejscu pragnę serdecznie podziękować wszystkim, którzy nas wspierają w naszych działaniach.   Równocześnie zdajemy sobie sprawę, że to wyróżnienie jest ogromnym zobowiązaniem na przyszłość do dalszej naszej pracy  i nauki” - mówi Renata Stępień dyrektor Zespołu Szkół Technicznych.

1.
tn_certyfikat.jpg
2.
tn_fota1.jpg
3.
tn_foto 2.jpg
4.
tn_foto3.jpg
5.
tn_fta4.jpg
 

Źródło informacji i zdjęć: ZST w Gorlicach

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
KONTAKT
Starostwo Powiatowe w Gorlicach
38-300 Gorlice
ul. Biecka 3
tel.: (018) 353 53 80
fax: (018) 353 75 45
mail: starostwo@powiatgorlicki.pl