12 grudnia 2018 17:49
Imieniny: Aleksandra, Adelajdy, Dagmary
ZST z certyfikatem zadowolony uczeń, zadowolony rodzic
Redaktor: Ewa Żarnowska    28.01.2016. Drukuj Powiadom Znajomego
Zespół Szkół Technicznych im. Wincentego Pola w Gorlicach może poszczycić się kolejnym certyfikatem. Tym razem jest to "Zadowolony Konsument". Został on przyznany szkole przez portal i aplikację mobilną http://zadowolonykonsument.pl/ Organizatorem programu „Zadowolony Konsument” jest Europejskie Centrum Wspierania Marketingu Piotr Lyp. Uczestnicy programu są polecani przez swoich „zadowolonych konsumentów”, weryfikowani przez zespół portalu i nagradzani certyfikatem potwierdzającym jakość oferowanych przez nich usług.

Certyfikat "Zadowolony Konsument" to kolejny, ważny dla Zespołu Szkół Technicznych w Gorlicach dokument, świadczący o spełnianiu wysokich standardów z najwyższą jakością oferowanych usług edukacyjnych, który otrzymał na podstawie pozytywnych opinii uczniów i rodziców. „Zadowolony konsument” to portal i aplikacja mobilna, która kreuje nowy wymiar prestiżu firmy oparty na zaufaniu klientów.

Przyznawany przez portal certyfikat, to symbol jakości, uznania i zaufania, wyraz polecenia potencjalnym odbiorcom, poświadczenie marki najwyższej jakości.

Nie dziwi ten fakt, gdyż szkoła postrzegana jest powszechnie jako przyjazna i otwarta, rozwijająca zainteresowania ucznia, kładąca nacisk na jego wszechstronny rozwój, wspomagająca w rozwiązywaniu problemów, a także promująca postawy prospołeczne  i współpracująca z rodzicami i środowiskiem lokalnym. Dla szkoły to podwójne wyróżnienie ponieważ to sami rodzice i uczniowie obdarzyli placówkę wielkim zaufaniem zgłaszając ją do udziału w programie „Zadowolony Konsument”.

„Dołączyliśmy do grona najlepszych, a to oznacza, że zostaliśmy wysoko ocenieni przez naszych klientów, czyli uczniów i ich rodziców. Jesteśmy z tego wyróżnienia bardzo dumni. W naszych działaniach opieramy się na funkcjonowaniu szkoły  przyjaznej uczniom, otwartej na inicjatywy nauczycieli, uczniów i rodziców oraz kreatywnej, a także na podnoszeniu jakości funkcjonowania i pracy szkoły. Zadowolenie rodziców i uczniów jest dla nas najwyższą nagrodą i w tym miejscu pragnę serdecznie podziękować wszystkim, którzy nas wspierają w naszych działaniach.   Równocześnie zdajemy sobie sprawę, że to wyróżnienie jest ogromnym zobowiązaniem na przyszłość do dalszej naszej pracy  i nauki” - mówi Renata Stępień dyrektor Zespołu Szkół Technicznych.

tn_certyfikat.jpg
tn_fota1.jpg