Facebook
26 kwietnia 2018 15:16
Imieniny: Marzeny, Klaudiusza, Marceliny
A A A
FAIL (the browser should render some flash content, not this).
FAIL (the browser should render some flash content, not this).
FAIL (the browser should render some flash content, not this).
Zmierzyli sie z potęgą informatyki
Redaktor: Ewa Żarnowska    15.03.2017. Drukuj Powiadom Znajomego
Uczniowie kilku szkół ponadgimnazjalnych powiatu gorlickiego uczestniczyli po raz kolejny w widowisku „Potęga informatyki” organizowanym przez Wyższą Szkołę Biznesu - National-Louis University z Nowego Sącza. WSB jak zawsze przygotowała wiele atrakcji i niezwykle efektowną oprawę.Wśród uczesników byli uczniowie Technikum informatycznego z Zespołu Szkół Zawodowych w Bobowej - Gospodarze zadbali o mnóstwo atrakcji z dziedziny informatyki, cybernetyki i ogólnie pojętych nowych technologii. Robot humanoidalny, kuchnia molekularna, wyścigi dronów czy nowoczesne samochody przyszłości to tylko niektóre z nich. Uczestnicy mogli zapoznać się także z zasadami bezpieczeństwa sieci komputerowych, projektowaniem zaawansowanych gier komputerowych oraz stron internetowych. Całości towarzyszyły koncerty, konkursy z nagrodami i inne atrakcje. To prawdziwa uczta i wyjątkowa lekcja dla wszystkich interesujących się informatyką. To także prezentacja możliwości i perspektyw dla niezwykle przyszłościowego zawodu jakim jest informatyk - powiedział Tomasz Gucwa, opiekun bobowskich uczniów.
Relacja filmowa tutaj

W widowisku od wielu już lat uczestniczy Górka, czyli Zespół Szkół Nr 1 w Gorlicach. Nie inaczej było i w tym roku! Do Nowego Sącza pojechali uczniowie z 2 b Technikum (technik informatyk).
A tu można obejrzeć filmiki z Potęgi Informatyki:
https://www.youtube.com/watch?v=tKqPE06-us4
https://www.youtube.com/watch?v=kNVeT6eVqDg

 

 

Z Potęgą informatyki zapoznało się także kilkoro uczniów Zespołu Szkół Ekonomicznych w Gorlicach. Podczas niezwykle ciekawego widowiska pojawił się nawet robot.

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
KONTAKT
Starostwo Powiatowe w Gorlicach
38-300 Gorlice
ul. Biecka 3
tel.: (018) 353 53 80
fax: (018) 353 75 45
mail: starostwo@powiatgorlicki.pl