24 stycznia 2019 05:53
Imieniny: Felicji, Tymoteusza, Rafała
Zastrzegam.pl
Redaktor: Yvetta Walecka    13.12.2018. Drukuj Powiadom Znajomego

Do świąt pozostało niespełna kilkanaście dni. W sklepach wraz ze świątecznymi ozdobami i wieloma promocjami pojawia się coraz więcej osób, szukających prezentów dla swoich bliskich. Kupując je korzystają coraz chętniej z wygodnych kart płatniczych. Warto jednak pamiętać, że mając w portfelu kartę nie możemy zapomnieć o jej bezpieczeństwie i środków na niej zgromadzonych.

Czas przedświątecznej gorączki to również większe ryzyko kradzieży lub utraty nie tylko gotówki, ale także kart płatniczych, których Polacy mają już w portfelach ponad 40 milionów. W przypadku problemu utraty karty, ale także dowodu osobistego z pomocą może nam przyjść szybkie zastrzeżenie naszej karty pod całodobowym międzybankowym numerem alarmowym  (+48) 828 828 828. Od początku jego funkcjonowania, Polacy skorzystali z takiej możliwości już ponad 575 tys. razy.

Więcej informacji: www.zastrzegam.pl oraz  dokumentyzastrzezone.pl