19 marca 2019 01:31
Imieniny: Józefa, Bogdana, Laili
Zapraszamy na koncert kolęd
Redaktor: Yvetta Walecka    08.01.2019. Drukuj Powiadom Znajomego

Już w najbliższy piątek 11 stycznia zapraszamy wszystkich Państwa na niezapomniany koncert kolęd w wykonaniu młodych artystów z Młodzieżowego Domu Kultury w Gorlicach. Jak co roku pod koniec I półrocza prezentowane są efekty pracy kół muzycznych działających w MDK. Tym razem publiczności zaprezentowanych zostanie kilkanaście kolęd, pastorałek i piosenek świątecznych. Wystąpi dla Państwa ponad 70 osób.
Serdecznie zapraszamy: 11.01.2019 (piątek), godz. 17.30, aula Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych przy ul. Wróblewskiego w Gorlicach.
Przy wejściu na salę będą stali wolontariusze Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i każdy z Państwa będzie mógł wesprzeć tę cenną ideę.