21 kwietnia 2018 06:11
Imieniny: Anzelma, Bartosza, Konrada
XXX sesja Rady Powiatu Gorlickiego
Redaktor: Ewa Żarnowska    21.09.2017. Drukuj Powiadom Znajomego
Zapraszamy na XXX sesję Rady Powiatu Gorlickiego, która odbędzie się 28 września 2017 roku o godzinie 10.00 w sali 104, w siedzibie Starostwa Powiatowego przy ul. Bieckiej 3 w Gorlicach.

Porządek obrad:

1. Otwarcie posiedzenia.
2. Przyjęcie protokołu z XXIX sesji Rady Powiatu.
3. Informacja Wojewódzkiego Inspektora Ochrony Środowiska o stanie środowiska na terenie powiatu gorlickiego za rok 2016. /Opracowanie dostępne tutaj /
4. Informacja na temat realizacji zadań statutowych przez Wydział Ochrony Środowiska.
5. Przedstawienie przez Zarząd Powiatu informacji o przebiegu wykonania budżetu powiatu za I półrocze 2017 r.
6. Omówienie  informacji o kształtowaniu się wieloletniej prognozy finansowej oraz realizacji przedsięwzięć wieloletnich.
7. Przedstawienie przez Zarząd Powiatu informacji o przebiegu wykonania planów finansowych zakładów opieki zdrowotnej i Muzeum za I półrocze 2017 r.
8. Podjęcie uchwały w sprawie oceny sytuacji ekonomiczno-finansowej Szpitala Specjalistycznego im. H. Klimontowicza w Gorlicach.
9. Podjęcie uchwały  w sprawie oceny sytuacji ekonomiczno-finansowej  Centrum Terapii Uzależnień w Gorlicach.
10. Podjęcie uchwały w sprawie uchwalenia Statutu Centrum Terapii Uzależnień.
11. Podjęcie uchwały w sprawie pozbawienia kategorii dróg powiatowych na terenie Miasta Gorlice.
12. Podjęcie uchwały w sprawie zaliczenia drogi do kategorii dróg powiatowych na terenie Miasta Gorlice.
13. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Uchwały Budżetowej Powiatu Gorlickiego na 2017 rok.
14. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Gorlickiego.
15. Podjęcie uchwały w sprawie udzielenia pomocy finansowej Powiatowi Chojnickiemu.
16. Rozpatrzenie skargi na bezczynność Zarządu Powiatu Gorlickiego.
17. Informacja o międzysesyjnej działalności Zarządu Powiatu.
18. Odpowiedzi na interpelacje i wnioski Radnych z XXIX sesji Rady Powiatu Gorlickiego.
19. Interpelacje Radnych.
20. Wnioski i oświadczenia Radnych.
21. Sprawy różne.
22. Zamknięcie posiedzenia.