18 sierpnia 2019 01:03
Imieniny: Heleny, Bronisława, Ilony
XXIV Zgromadzenie Ogólne ZPP
Redaktor: Yvetta Walecka    21.01.2019. Drukuj Powiadom Znajomego

W piątek, 17 stycznia br. starosta gorlicki Maria Gubała uczestniczyła w obradach XXIV Zgromadzenia Ogólnego Związku Powiatów Polskich. Obrady odbyły się w hotelu AirPort w Warszawie.

Prawie 300 starostów i prezydentów miast na prawach powiatu podczas piątkowych obrad XXIV Zgromadzenia Ogólnego ZPP wybrało nowy skład Zarządu i Komisji Rewizyjnej na nową kadencję. Prezesem Zarządu ZPP został Andrzej Płonka – Starosta Bielski. Podczas zgromadzenia delegaci podjeli apel ku czci śp. prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza. Czytamy w nim m.in. „Ten niespodziewany atak zabrał kolegę, przyjaciela, lidera lokalnej wspólnoty, syna, brata, ojca i męża, który w tym momencie stał na scenie dla dobra innych. Solidaryzujemy się z rodziną i z bliskimi. Pamiętając, jak cenne jest ludzkie życie, stoimy zjednoczeni w potępieniu tego aktu przerażającej przemocy”.

Informacja i zdjęcia: www.zpp.pl

tn_1.jpg