26 czerwca 2019 10:48
Imieniny: Jana, Pawła, Miromira
XXI sesja Rady Powiatu Gorlickiego
Redaktor: Ewa Żarnowska    20.10.2016. Drukuj Powiadom Znajomego
Przewodniczący Rady Powiatu Gorlickiego informuje Mieszkańców, że została zwołana  XXI sesja Rady Powiatu Gorlickiego w dniu 27 października 2016 r. o godz. 10.00 w siedzibie Starostwa Powiatowego przy ul. Bieckiej 3 w Gorlicach.

Porządek obrad:

1. Otwarcie posiedzenia
2. Przyjęcie protokołu z XX sesji Rady Powiatu.
3. Informacja o stanie realizacji zadań oświatowych za rok szkolny 2015/2016 z w tym wyników egzaminu maturalnego oraz wyników egzaminu z kwalifikacji zawodowej w szkołach prowadzonych przez Powiat z uwzględnieniem wskazań uchwały Nr XI/62/15 Rady Powiatu Gorlickiego z dnia 29 października 2015 r. w sprawie określenia działań w zakresie oświaty.
4. Informacja n/t realizacji zadań statutowych przez Wydział Edukacji Kultury, Turystyki i Sportu.
5. Informacja n/t funkcjonowania mniejszości narodowych i etnicznych w Powiecie.
6. Podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia „Regulaminu stypendiów sportowych przyznawanych przez Powiat Gorlicki za osiągnięte wyniki sportowe”.
7. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na dzierżawę nieruchomości.
8. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Uchwały Budżetowej Powiatu Gorlickiego na 2016 r.
9. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Gorlickiego.
10. Rozpatrzenie skarg na działanie Starosty Gorlickiego i Powiatowego Zarządu Drogowego.
11. Rozpatrzenie skargi na działanie Dyrektora Domu Pomocy Społecznej przy ul. Michalusa w Gorlicach.
12. Rozpatrzenie skargi na działanie Starosty Gorlickiego.
13. Informacja Starosty i Przewodniczącego Rady n/t oświadczeń majątkowych Radnych.
14. Informacja o międzysesyjnej działalności Zarządu Powiatu.
15. Odpowiedzi na interpelacje i wnioski Radnych z XX sesji Rady Powiatu Gorlickiego.
16. Interpelacje Radnych.
17. Wnioski i oświadczenia Radnych.
18. Sprawy różne.
19. Zamknięcie posiedzenia.