Facebook
22 września 2019 08:28
Imieniny: Maurycego, Tomasza, Joachima
A A A
FAIL (the browser should render some flash content, not this).
FAIL (the browser should render some flash content, not this).
FAIL (the browser should render some flash content, not this).
Wystawa Szalowska Perełka
Redaktor: Ewa Żarnowska    04.12.2009. Drukuj Powiadom Znajomego
W imieniu Mateusza Książkiewicza zapraszamy na wernisaż Jego autorskiej wystawy fotograficznej pn. „Szalowska Perełka – Detal architektoniczny kościoła w Szalowej”. Otwarcie wystawy nastąpi 4 grudnia (piątek) o godz.17  w Domu Polsko-Słowackim w Gorlicach (obok ratusza).

  Na wystawie zaprezentowana będzie galeria zdjęć z kościoła św. Michała Archanioła w Szalowej, który jest wytypowany na Listę Światowego Dziedzictwa Kultury UNESCO. Zobaczyć będzie można detale architektoniczne tego drewnianego obiektu, których na co dzień nie dostrzegamy.
Wystawa czynna będzie do 6 stycznia, a wstęp na nią jest bezpłatny. 


    Mateusz Książkiewicz to młody, bo zaledwie 19-letni fotograf dla którego wykonywanie zdjęć to prawdziwa pasja. Rozpoczęła się w wieku 12 lat. Ciągle doskonali warsztat fotograficzny. Za pomocą fotografii odkrywa miejsca unikatowe w powiecie gorlickim, a szczególnie w swojej rodzinnej Szalowej. Mateusz Książkiewicz jest członkiem Krynickiego Towarzystwa Fotograficznego, a na swoim koncie ma już szereg nagród i wyróżnień. Od kilku lat prowadzi galerię internetową zamieszczając w niej reportaże z lokalnych wydarzeń. Wart zobaczyć: http://www.ksiazkiewicz.pl/

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
KONTAKT
Starostwo Powiatowe w Gorlicach
38-300 Gorlice
ul. Biecka 3
tel.: (018) 353 53 80
fax: (018) 353 75 45
mail: starostwo@powiatgorlicki.pl