Facebook
24 marca 2018 01:43
Imieniny: Gabriela, Marka, Gabora
A A A
FAIL (the browser should render some flash content, not this).
FAIL (the browser should render some flash content, not this).
FAIL (the browser should render some flash content, not this).
Wystartuj w Rajdzie Grodzkim
Redaktor: Ewa Żarnowska    10.10.2017. Drukuj Powiadom Znajomego
W dniach 28 -29 października br. na terenie powiatów gorlickiego i jasielskiego odbędzie się Rajd Grodzki, którego bazą będzie Biecz. Właśnie ruszyły zapisy do udziału  w tym rajdzie. Zgłoszenia przyjmowane są do niedzieli, 22 października 2017 r. Szczegóły na stronie www.rajdgrodzki.pl w zakładce Zawodnicy. Podczas rajdu  odbędzie się Akcja Rejestracja Potencjalnych Dawców Szpiku oraz akcja charytatywna na rzecz chorego na białaczkę Marka z Automobilklub Biecki.

 


Tegoroczna edycja Rajdu Grodzkiego decydować będzie o mistrzowskich tytułach w MOTUL Historycznych Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski, DISLA Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Podkarpacia oraz Mistrzostwach Okręgu Rzeszowskiego PZM w SuperKJS.
Na zawodników czeka 6 odcinków specjalnych o łącznej długości 45,93 km, a całkowita długość trasy to 156 km.
Baza Rajdu zostanie zlokalizowana na terenie Biecza, gdzie również odbędzie się start, badanie kontrolne, start honorowy oraz rozdanie nagród.

Rajd Grodzki odbędzie się  w dniach 28 -29 października br. na terenie powiatów, jasielskiego i gorlickiego. Podczas rajdu  odbędzie się Akcja Rejestracja Potencjalnych Dawców Szpiku.
Zapraszamy wszystkich do rejestracji.  

Organizatorami imprezy są: Automobilklub Biecki w Bieczu  i Jasielski klub Motorowy i Ratownictwa Drogowego.

Patronat honorowy objęli: Starosta Gorlicki Karol Górski, Starosta Jasielski Adam Pawluś i Burmistrz Biecza Mirosław Wędrychowicz.

Wzorem roku ubiegłego, należy oczekiwać, iż na listach startowych pojawi się wiele załóg zarówno w ramach MOTUL HRSMP, jak i pozostałych mistrzostw. Zapewne największą atrakcję dla kibiców będą stanowić zmagania klasycznych samochodów rajdowych z lat 70 80. i 90, wśród których zapewne nie zabraknie takich perełek, jak audi quattro czy renault alpine, jak również polskich fiatów i polonezów.
Poprzednie edycje imprezy spotkały się z dużym zainteresowaniem zarówno ze  strony lokalnej społeczności, jak i kibiców rajdowych z całej Polski. Bardzo dobrze wypowiadali się także o  imprezie  zawodnicy, wysoko oceniając  zarówno organizację zawodów, jak i  pracę sędziów.    

Serdecznie zapraszamy do udziału w rajdzie oraz akcji charytatywnej.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
KONTAKT
Starostwo Powiatowe w Gorlicach
38-300 Gorlice
ul. Biecka 3
tel.: (018) 353 53 80
fax: (018) 353 75 45
mail: starostwo@powiatgorlicki.pl