13 grudnia 2018 16:46
Imieniny: Łucji, Otylii, Włodzisławy
Wyróżnienie od kuratora
Redaktor: Ewa Żarnowska    29.08.2017. Drukuj Powiadom Znajomego
Zespół Szkół Technicznych im. W. Pola w Gorlicach został wyróżniony przez Małopolskiego Kuratora Oświaty. Kurator Barbara Nowak przekazała dyrektor ZST Renacie Stępień list gratulacyjny za uzyskanie tytułu finalisty w konkursie „Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości 2017”.

W piątek, 28 sierpnia odbyły się narady dyrektorów szkól i przedstawicieli organów prowadzących z Małopolskim Kuratorem Oświaty Barbarą Nowak. Konferencje te inaugurują nowy rok szkolny 2017/2018.
Spotkanie, które odbyło się w Nowym Sączu dla powiatów gorlickiego, limanowskiego, nowosądeckiego i Miasta Nowy Sącz było szczególne dla Zespołu Szkół Technicznych im. W. Pola w Gorlicach. Podczas konferencji dyrektor ZST w Gorlicach Renata Stępień odebrała z rąk kurator Barbary Nowak list gratulacyjny za uzyskanie tytułu finalisty w konkursie „Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości 2017”
O tym wydarzeniu i uroczystej gali pisaliśmy na naszej stronie w czerwcu - tutaj

Podkreślić należy, że dyrektor Renata Stępień była jedynym dyrektorem, który odebrał wyróżnienie dla szkoły z rąk Kuratora Małopolskiego.

sz1.jpg
sz2.jpg