16 października 2019 09:20
Imieniny: Gawła, Florentyny, Grzegorza
Wiersze na Boże Narodzenie
Redaktor: Ewa Żarnowska    16.12.2009. Drukuj Powiadom Znajomego
Na ręce starosty Mirosława Wędrychowicza wpłynęły życzenia oraz świąteczne wiersze od Pani Bronisławy Betlej. Dziękując Pani Bronisławie serdecznie za pamięć dzielimy się z Państwem tymi wierszami.

Świąteczne wiersze Pani Bronisławy Betlej:

Gniazdo

Gwiazdkowe obdarowanie

W podzięce za nadesłane życzenia starosta M. Wędrychowicz napisał do Pani Bronisławy Betlej:

"Bardzo serdecznie dziękuję Pani za przesłany na moje ręce  tomik poezji pt. „Z logarytmów czasu” oraz ciepłe słowa życzeń świątecznych.
    Proszę o przyjęcie szczerych gratulacji z okazji jubileuszu  60-lecia działalności artystycznej. Dziękuję za tysiące dzieł poetyckich ubogacających nas w to co w życiu najważniejsze – miłość, wiarę i patriotyzm. Stworzony przez Panią, w sposób mistrzowski, poetycki obraz otaczającego nas świata  i zanurzonych w nim ludzi dostarcza niezwykłych przeżyć duchowych, ciągle nowych wzruszeń i powodów do zadumy.
    Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz w przededniu Nowego 2010 Roku życzę Pani wielu kolejnych twórczych pomysłów oraz sił i zdrowia do ich realizacji."

Okładka nowego tomiku B. Betlej  "Z logarytmów czasu"