21 sierpnia 2019 20:35
Imieniny: Joanny, Kazimiery, Wiktorii
Warsztaty Design Nowy Sącz
Redaktor: Yvetta Walecka    10.06.2019. Drukuj Powiadom Znajomego
W imieniu Fundacji Inteligentna Małopolska zapraszamy do udziału w warsztatach metodą Design Thinking i ukierunkowanych na identyfikację pomysłów na rozwiązania, ułatwiające codzienne życie osób starszych. Warsztaty realizowane są w ramach projektu InnoMaker, przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami warsztatów, które odbędą się:
Design Thinking to metoda tworzenia innowacyjnych produktów i usług, które odpowiadają prawdziwym potrzebom użytkowników. Wywodzi się z metod pracy stosowanych przez projektantów tworzących rzeczy użyteczne, a także łatwe i przyjemne w obsłudze. Warsztaty będą jednocześnie szybkim i praktycznym wprowadzeniem do samej metody Design Thinking. Uczestnicy dowiedzą się nie tylko, jakie są podstawowe jej zasady stosowania, ale też zapoznani zostaną z konkretnymi przykładami zaczerpniętymi „z życia” i obrazującymi możliwe pola wykorzystania Design Thinking.
Fundacja Inteligentna Małopolska to organizacja, która w odpowiedzi na potrzeby mieszkańców Małopolski buduje miejsca, w których mieszkańcy mogą realizować swoje pasje łączące nowe technologie ze starymi. Tworzony przez nas FabLab Małopolska, zgodnie z filozofią jest miejscem fabrykacji i kreatywnego myślenia, łączącym ludzi z pasją do tworzenia, projektowania oraz osoby chcące dzielić się z innymi wiedzą i doświadczeniem.