Facebook
21 sierpnia 2019 20:35
Imieniny: Joanny, Kazimiery, Wiktorii
A A A
FAIL (the browser should render some flash content, not this).
FAIL (the browser should render some flash content, not this).
FAIL (the browser should render some flash content, not this).
Warsztaty Design Nowy Sącz
Redaktor: Yvetta Walecka    10.06.2019. Drukuj Powiadom Znajomego
W imieniu Fundacji Inteligentna Małopolska zapraszamy do udziału w warsztatach metodą Design Thinking i ukierunkowanych na identyfikację pomysłów na rozwiązania, ułatwiające codzienne życie osób starszych. Warsztaty realizowane są w ramach projektu InnoMaker, przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami warsztatów, które odbędą się:
Design Thinking to metoda tworzenia innowacyjnych produktów i usług, które odpowiadają prawdziwym potrzebom użytkowników. Wywodzi się z metod pracy stosowanych przez projektantów tworzących rzeczy użyteczne, a także łatwe i przyjemne w obsłudze. Warsztaty będą jednocześnie szybkim i praktycznym wprowadzeniem do samej metody Design Thinking. Uczestnicy dowiedzą się nie tylko, jakie są podstawowe jej zasady stosowania, ale też zapoznani zostaną z konkretnymi przykładami zaczerpniętymi „z życia” i obrazującymi możliwe pola wykorzystania Design Thinking.
Fundacja Inteligentna Małopolska to organizacja, która w odpowiedzi na potrzeby mieszkańców Małopolski buduje miejsca, w których mieszkańcy mogą realizować swoje pasje łączące nowe technologie ze starymi. Tworzony przez nas FabLab Małopolska, zgodnie z filozofią jest miejscem fabrykacji i kreatywnego myślenia, łączącym ludzi z pasją do tworzenia, projektowania oraz osoby chcące dzielić się z innymi wiedzą i doświadczeniem.
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
KONTAKT
Starostwo Powiatowe w Gorlicach
38-300 Gorlice
ul. Biecka 3
tel.: (018) 353 53 80
fax: (018) 353 75 45
mail: starostwo@powiatgorlicki.pl