13 grudnia 2018 00:40
Imieniny: Łucji, Otylii, Włodzisławy
Uczą się skutecznej reklamy
Redaktor: Ewa Żarnowska    01.03.2018. Drukuj Powiadom Znajomego
Uczniowie klasy 1c Technik organizacji reklamy z Zespołu Szkół nr 1 w Gorlicach uczą się Merchandisingu. W celu poznania jego tajników udali sie do zaprzyjaźnionej szkoły wyższej w Krakowie, czyli do KSA -  Krakowskie Szkoły Artystyczne.

Pokonując mroźny poranek uczniowie z Górki wraz z opiekunami udali sie do Krakowa. ale nie po to by zwiedzać zabytki, lecz aby sie uczyć. Pod okiem fachowców z KSA poznawali tajniki Merchandisingu - czyli sztuki prezentacji towarów, tak aby klienci nie wyszli ze sklepu z pustymi rękoma. W klasie o specjalności reklamy o tego typu działaniach promocyjnych mówi się min. na przedmiotach Marketing w działalności gospodarczej oraz Sprzedaż w reklamie. Teraz przyszli technicy reklamy poznają podczas zajęć praktycznych, jak wykorzystywac swoją wiedzą w ciodziennym działaniu. Pod okiem Moniki Harłacz projektowali aranżacje sklepów odzieżowych.

Źródło informacji i zdjęć FB /zs1gorlice

a1.jpg