21 sierpnia 2019 20:45
Imieniny: Joanny, Kazimiery, Wiktorii
Turystyczna Jazda - kolejna emisja programu
Redaktor: Yvetta Walecka    04.02.2019. Drukuj Powiadom Znajomego
Jak już informowaliśmy, ekipa programu „Turystyczna Jazda” przygotowała materiał filmowy promujący turystykę zimową na terenie powiatu gorlickiego. Najbliższa emisja odbędzie się we wtorek  TVP 3 w całej Polsce !

Emisja będzie miała miejsce we wszystkich ośrodkach regionalnych TVP 3, a także w Telewizji Polonia. Filmowcy odwiedzili m.in. ośrodek narciarstwa biegowego, znany wielu pasjonatom nart w Polsce pod nazwą „Śnieżne Trasy przez Lasy”. Obiektem zainteresowania realizatora programu było także otoczenie tras, czyli drewniane kościoły i cerkwie, stanowiące jedyny w swoim rodzaju pejzaż kulturowy naszego regionu. Filmowcy odwiedzili też Wysową Zdrój i zapoznali się działalnością zlokalizowanego tam Centrum Produktu Turystycznego i Kulturowego Beskidu Gorlickiego. Centrum jest miejscem służącym zachowaniu wieloletnich tradycji i dziedzictwa kulturowego Ziemi Gorlickiej. Turysta może tam zaopatrzyć się w materiały promocyjne oraz uzyskać informację na temat produktów i usług lokalnych, bazy noclegowo - wypoczynkowej, terminów imprez kulturalnych i rekreacyjnych, nie tylko obszaru LGD Beskid Gorlicki ale również z obszarów partnerskich LGD. Kolejny odcinek „Turystycznej jazdy poświęcony naszemu regionowi jest współfinansowany przez: Powiat Gorlicki, Gminę Sękowa i Gminę Uście Gorlickie.

Program emisji w całej Polsce w TVP 3 we wtorek 05.02 – godz.: 10:10. Emisja programu w TVP Polonia – sobota 09.02 – godz.: 08:10

Zapraszamy do oglądania !