Facebook
21 sierpnia 2019 20:45
Imieniny: Joanny, Kazimiery, Wiktorii
A A A
FAIL (the browser should render some flash content, not this).
FAIL (the browser should render some flash content, not this).
FAIL (the browser should render some flash content, not this).
Turystyczna Jazda - kolejna emisja programu
Redaktor: Yvetta Walecka    04.02.2019. Drukuj Powiadom Znajomego
Jak już informowaliśmy, ekipa programu „Turystyczna Jazda” przygotowała materiał filmowy promujący turystykę zimową na terenie powiatu gorlickiego. Najbliższa emisja odbędzie się we wtorek  TVP 3 w całej Polsce !


Emisja będzie miała miejsce we wszystkich ośrodkach regionalnych TVP 3, a także w Telewizji Polonia. Filmowcy odwiedzili m.in. ośrodek narciarstwa biegowego, znany wielu pasjonatom nart w Polsce pod nazwą „Śnieżne Trasy przez Lasy”. Obiektem zainteresowania realizatora programu było także otoczenie tras, czyli drewniane kościoły i cerkwie, stanowiące jedyny w swoim rodzaju pejzaż kulturowy naszego regionu. Filmowcy odwiedzili też Wysową Zdrój i zapoznali się działalnością zlokalizowanego tam Centrum Produktu Turystycznego i Kulturowego Beskidu Gorlickiego. Centrum jest miejscem służącym zachowaniu wieloletnich tradycji i dziedzictwa kulturowego Ziemi Gorlickiej. Turysta może tam zaopatrzyć się w materiały promocyjne oraz uzyskać informację na temat produktów i usług lokalnych, bazy noclegowo - wypoczynkowej, terminów imprez kulturalnych i rekreacyjnych, nie tylko obszaru LGD Beskid Gorlicki ale również z obszarów partnerskich LGD. Kolejny odcinek „Turystycznej jazdy poświęcony naszemu regionowi jest współfinansowany przez: Powiat Gorlicki, Gminę Sękowa i Gminę Uście Gorlickie.
 
Program emisji w całej Polsce w TVP 3 we wtorek 05.02 – godz.: 10:10. Emisja programu w TVP Polonia – sobota 09.02 – godz.: 08:10

Zapraszamy do oglądania !

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
KONTAKT
Starostwo Powiatowe w Gorlicach
38-300 Gorlice
ul. Biecka 3
tel.: (018) 353 53 80
fax: (018) 353 75 45
mail: starostwo@powiatgorlicki.pl