23 kwietnia 2019 08:20
Imieniny: Jerzego, Wojciecha, Adalberta
To skomplikowane - walentynkowy koncert
Redaktor: Yvetta Walecka    11.02.2019. Drukuj Powiadom Znajomego
Walentynki tuż, tuż. Tradycyjnie Młodzieżowy Dom Kultury organizuje koncert przygotowany przez Studio Wokalne MDK. 22 lutego zapraszamy na Cichą 4 w Gorlicach.

Kolejny koncert organizowany przez Studio Wokalne działające w Młodzieżowym Domu Kultury w Gorlicach zapowiada się wyjątkowo atrakcyjnie. Święto zakochanych czyli tzw. Walentynki to okazja do zaprezentowania piosenek opowiadających o miłości. Jak co roku młodzi artyści działający w gorlickim MDK-u zaśpiewają kilkanaście songów miłosnych. Koncert, który nosi intrygujący tytuł „To skomplikowane...” będzie muzyczną wędrówką od lat 20-tych poprzez lata międzywojenne, powojenne, lata ’60 aż po współczesność. Młodzi artyści będą chcieli zaprezentować  różne aspekty relacji damsko - męskich. Będzie można usłyszeć piosenki z każdej dekady i porównać jak miłość traktowano kiedyś, jak to się zmieniało i jak traktuję się ją dzisiaj.
Wystąpią dla Państwa: Alicja Wachowicz, Anna Gryboś, Nastka Demianko, Kasia Liberda, Sylwia Kret, Zuzanna Śliwa, Aleksandra Poznańska, Emilia Zych, Julia Rak, Anna Korbicz, Paulina Wędrychowicz, Hanna Zając, Aleksandra Pyzik, Aleksandra Przybyłowicz, Maciek Jamro, Jan Dusza, Kacper Machowski, Kuba Szwala. Grał będzie zespól w składzie: Mirosław Bogoń, Tomasz Kubala, Rafał Belczyk.
Koncert rozpocznie się 22 lutego 2019r. a sali widowiskowej MDK (ul. Cicha 4) o godz. 17.30. Wstęp: wolne datki na rade rodziców MDK.