Facebook
16 października 2019 09:21
Imieniny: Gawła, Florentyny, Grzegorza
A A A
FAIL (the browser should render some flash content, not this).
FAIL (the browser should render some flash content, not this).
FAIL (the browser should render some flash content, not this).
TAK! dla laboratorium SANEPID-u w Gorlicach
Redaktor: Ewa Żarnowska    08.12.2009. Drukuj Powiadom Znajomego
Pracownicy SANEPID-u odzyskali spokój. Widmo bezrobocia zostało zażegnane. Za sprawą wielkiej determinacji Zarządu Powiatu, KZ NSZZ Solidarność i całego zespołu pracowników na czele z dyrektor Marią Bryg udało się zmienić podjęte już decyzje o likwidacji laboratorium w Gorlicach.

Jesteśmy wdzięczni Głównemu Inspektorowi Sanitarnemu Andrzejowi Wojtyle, który uznał nasze argumenty i zweryfikował wykaz laboratoriów w województwie małopolskim, pozostawiając w Gorlicach jako jedno z sześciu w Małopolsce - mówi starosta Mirosław Wędrychowicz. W walce na argumenty wskazywaliśmy, że gorlicki SANEPID spełnia wszystkie wymogi i standardy jakości, także za sprawą generalnego remontu pomieszczeń Laboratorium Mikrobiologii i Parazytologii oraz rejestracji.

Cieszymy się, że kilkumiesięczne starania i wkład finansowy nie poszedł na marne. To nie tylko tak bardzo ważne utrzymanie miejsc pracy dla mieszkańców naszego powiatu. To także bezpieczeństwo nas wszystkich i szybkie pomiary sanitarno - epidemiologiczne - nie kryje radości starosta Wędrychowicz.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
KONTAKT
Starostwo Powiatowe w Gorlicach
38-300 Gorlice
ul. Biecka 3
tel.: (018) 353 53 80
fax: (018) 353 75 45
mail: starostwo@powiatgorlicki.pl