Facebook
18 września 2019 07:42
Imieniny: Stefanii, Irmy, Stanisława
A A A
FAIL (the browser should render some flash content, not this).
FAIL (the browser should render some flash content, not this).
FAIL (the browser should render some flash content, not this).
Szkoła zawodowa najwyższej jakości
Redaktor: Ewa Żarnowska    25.05.2017. Drukuj Powiadom Znajomego
Zespół Szkół Technicznych im. W. pola w Gorlicach znalazł sie w gronie 15 finalistów z całej Polski w  drugiej edycji konkursu na najlepsze praktyki szkół zawodowych w zakresie zapewnienia jakości kształcenia o nagrodę „Szkoła zawodowa najwyższej jakości”  Organizatorem konkursu są: Fundacja Fundusz Współpracy wraz z Mazowieckim Kuratorium Oświaty, Ośrodkiem Rozwoju Edukacji i Mazowieckim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli.
Eksperci zakończyli ocenianie 104 nadesłanych zgłoszeń. Te, które uzyskały co najmniej 60% możliwych punktów, otrzymały status „Dobrej praktyki”. Wśród nich znalazło się 15 finalistów – w tym roku są to zgłoszenia z co najmniej 90% możliwych do zdobycia punktów.
Z powiatu gorlickiego w gronie 15 finalistów drugiej edycji konkursu na najlepsze praktyki szkół zawodowych w zakresie zapewnienia jakości kształcenia o nagrodę „Szkoła zawodowa najwyższej jakości” znalazł się Zespół Szkół Technicznych im. Wincentego Pola w Gorlicach.
Komisja Konkursowa spośród tych 15 finalistów wyłoni praktyki nagrodzone oraz wyróżnione. Laureatów poznamy na Gali Konkursu „Szkoła zawodowa najwyższej jakości”, która odbędzie się 8 czerwca 2017 r. w w Wyższej Szkole Menadżerskiej w Warszawie. Honorowy patronat nad Galą objął Minister Edukacji Narodowej.

Trzymamy kciuki za naszą szkołę.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
KONTAKT
Starostwo Powiatowe w Gorlicach
38-300 Gorlice
ul. Biecka 3
tel.: (018) 353 53 80
fax: (018) 353 75 45
mail: starostwo@powiatgorlicki.pl