12 grudnia 2018 17:49
Imieniny: Aleksandra, Adelajdy, Dagmary
Szkoła zawodowa najwyższej jakości
Redaktor: Ewa Żarnowska    25.05.2017. Drukuj Powiadom Znajomego
Zespół Szkół Technicznych im. W. pola w Gorlicach znalazł sie w gronie 15 finalistów z całej Polski w  drugiej edycji konkursu na najlepsze praktyki szkół zawodowych w zakresie zapewnienia jakości kształcenia o nagrodę „Szkoła zawodowa najwyższej jakości”

Organizatorem konkursu są: Fundacja Fundusz Współpracy wraz z Mazowieckim Kuratorium Oświaty, Ośrodkiem Rozwoju Edukacji i Mazowieckim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli.
Eksperci zakończyli ocenianie 104 nadesłanych zgłoszeń. Te, które uzyskały co najmniej 60% możliwych punktów, otrzymały status „Dobrej praktyki”. Wśród nich znalazło się 15 finalistów – w tym roku są to zgłoszenia z co najmniej 90% możliwych do zdobycia punktów.
Z powiatu gorlickiego w gronie 15 finalistów drugiej edycji konkursu na najlepsze praktyki szkół zawodowych w zakresie zapewnienia jakości kształcenia o nagrodę „Szkoła zawodowa najwyższej jakości” znalazł się Zespół Szkół Technicznych im. Wincentego Pola w Gorlicach.
Komisja Konkursowa spośród tych 15 finalistów wyłoni praktyki nagrodzone oraz wyróżnione. Laureatów poznamy na Gali Konkursu „Szkoła zawodowa najwyższej jakości”, która odbędzie się 8 czerwca 2017 r. w w Wyższej Szkole Menadżerskiej w Warszawie. Honorowy patronat nad Galą objął Minister Edukacji Narodowej.

Trzymamy kciuki za naszą szkołę.