21 sierpnia 2019 21:08
Imieniny: Joanny, Kazimiery, Wiktorii
Świętujmy razem
Redaktor: Yvetta Walecka    05.06.2019. Drukuj Powiadom Znajomego

Nadchodzący weekend (8-9 czerwca 2019 r.) będzie czasem świętowania jubileuszu 20-lecia powstania Powiatu Gorlickiego. Zapraszamy na Przystanek Szymbark!

Raczkujący w 1999 r. Powiat Gorlicki ma już 20 lat. Z tej okazji zapraszamy wszystkich Mieszkańców ziemi gorlickiej do wspólnego świętowania jubileuszu 20-lecia powstania Powiatu Gorlickiego. W sobotę odbędzie się uroczysty koncert w wykonaniu wybitnych artystów opery i operetki oraz zespołów folkowych, a w niedzielę  Piknik Rodzinny z mnóstwem atrakcji.Partnerami wydarzenia są:WTZ Rodzina z Gorlic, WTZ Bielanka, WTZ Biecz, WTZ Lipinki, WTZ Eleos z Gładyszowa, WTZ Caritas z Gorlic, Dzienny Ośrodek Wsparcia w Gorlicach z filią w Bobowej, Środowiskowy Dom Samopomocy w Bieczu z filią w Gorlicach, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Szymbarku, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Kobylance oraz Domy Pomocy Społecznej w Gorlicach (ul. Michalusa, ul. Sienkiewicza) i Dom Pomocy Społecznej w Klimkówce.