16 czerwca 2019 17:09
Imieniny: Aliny, Justyny, Benona
Świąteczne smakołyki z Ekonomika
Redaktor: Ewa Żarnowska    17.12.2015. Drukuj Powiadom Znajomego
Jak co roku młodzież Zespołu Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II w Gorlicach zorganizowała Kiermasz Pierników i Wypieków Świątecznych. Stoły rozstawione na szkolnych korytarzach od rana uginają się pod smakowitymi i pięknie wyglądającymi słodkościami.

Dziś i jutro (17-18.XII) w ZSE w Gorlicach można nabyć przepiękne, własnoręcznie przygotowane przez uczniów pierniki i inne pyszności w kształcie choinek, gwiazdek, bombek, mikołajów, reniferów, aniołków, a nawet całe chatki i budowle. Dla autorów tych delicji przeprowadzony zostanie dziś wieczorem (czwartek) fejsbukowy konkurs. ZAPRASZAMY!

Z okazji kiermaszu klasa I HOT przygotowała ekstra niespodziankę  - każdy chętny może ogrzać się w czasie przerwy przy prawdziwym niemal kominku, przy którym od rana powstaje dziesiątki zdjęć. Co przerwę tłok przy stoiskach jest ogromny, a oprócz słodyczy uczniowie oferują również pyszną kawę!

W całą akcję, która stała się już tradycją ZSE, włączają się również rodzice i oczywiście nauczyciele przygotowując swoje wypieki. Dochód z rozprowadzonych ciast i pierników zasili, jak co roku, dobrowolny fundusz promocji szkoły.

p0.jpg
p1.jpg
p2.jpg
p3.jpg
p4.jpg
p5.jpg
p8.jpg
r1.jpg
r2.jpg
r3.jpg

Przypomnijmy, że w ubiegłym roku starania i pomysły uczniów ZSE w Gorlicach doceniło nawet Radio Kraków robiąc specjalną relację z kiermaszu wielkanocnego i nominując go do tzw. Wyczynu Tygodnia, plebiscytu internetowego, który ostatecznie Ekonomik wygrał.

Źródło informacji i zdjęć: http://www.zse.gorlice.pl/