Facebook
18 sierpnia 2019 01:09
Imieniny: Heleny, Bronisława, Ilony
A A A
FAIL (the browser should render some flash content, not this).
FAIL (the browser should render some flash content, not this).
FAIL (the browser should render some flash content, not this).
Świąteczne smakołyki z Ekonomika
Redaktor: Ewa Żarnowska    17.12.2015. Drukuj Powiadom Znajomego
Jak co roku młodzież Zespołu Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II w Gorlicach zorganizowała Kiermasz Pierników i Wypieków Świątecznych. Stoły rozstawione na szkolnych korytarzach od rana uginają się pod smakowitymi i pięknie wyglądającymi słodkościami.

 

 

Dziś i jutro (17-18.XII) w ZSE w Gorlicach można nabyć przepiękne, własnoręcznie przygotowane przez uczniów pierniki i inne pyszności w kształcie choinek, gwiazdek, bombek, mikołajów, reniferów, aniołków, a nawet całe chatki i budowle. Dla autorów tych delicji przeprowadzony zostanie dziś wieczorem (czwartek) fejsbukowy konkurs. ZAPRASZAMY!

Z okazji kiermaszu klasa I HOT przygotowała ekstra niespodziankę  - każdy chętny może ogrzać się w czasie przerwy przy prawdziwym niemal kominku, przy którym od rana powstaje dziesiątki zdjęć. Co przerwę tłok przy stoiskach jest ogromny, a oprócz słodyczy uczniowie oferują również pyszną kawę!

W całą akcję, która stała się już tradycją ZSE, włączają się również rodzice i oczywiście nauczyciele przygotowując swoje wypieki. Dochód z rozprowadzonych ciast i pierników zasili, jak co roku, dobrowolny fundusz promocji szkoły.

1.
p0.jpg
2.
p1.jpg
3.
p2.jpg
4.
p3.jpg
5.
p4.jpg
6.
p5.jpg
7.
p8.jpg
8.
r1.jpg
9.
r2.jpg
10.
r3.jpg
 

Przypomnijmy, że w ubiegłym roku starania i pomysły uczniów ZSE w Gorlicach doceniło nawet Radio Kraków robiąc specjalną relację z kiermaszu wielkanocnego i nominując go do tzw. Wyczynu Tygodnia, plebiscytu internetowego, który ostatecznie Ekonomik wygrał.

Źródło informacji i zdjęć: http://www.zse.gorlice.pl/

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
KONTAKT
Starostwo Powiatowe w Gorlicach
38-300 Gorlice
ul. Biecka 3
tel.: (018) 353 53 80
fax: (018) 353 75 45
mail: starostwo@powiatgorlicki.pl