Facebook
18 września 2019 07:41
Imieniny: Stefanii, Irmy, Stanisława
A A A
FAIL (the browser should render some flash content, not this).
FAIL (the browser should render some flash content, not this).
FAIL (the browser should render some flash content, not this).
Stypendyści i stypendia w ZST
Redaktor: Ewa Żarnowska    28.02.2017. Drukuj Powiadom Znajomego
Karolina Śliwa, Paulina Dutka, Przemysław Żarnowski i Grzegorz Wojnar, uczniowie Zespołu Szkół Technicznych im. W. Pola w Gorlicach, otrzymali stypendia za bardzo dobre  wyniki w nauce w I półroczu roku szkolnego 2016/2017. Dyplomy wręczali i gratulacje składali:  starosta Karol Górski, przewodnicząca Komisji Edukacji, Kultury i Sportu Rady Powiatu Zofia  Kamińska oraz dyrektor ZST Renata Stępień.Kolejna grupa uczniów z Zespołu Szkół Technicznych im. Wincentego Pola w Gorlicach przekonała się, że ciężka praca się opłaca, a trud włożony w wykonywanie szkolnych obowiązków procentuje. Wytrwale pracowali przez cały rok szkolny, uzyskując bardzo wysokie wyniki w nauce, dzięki czemu mogli ubiegać się o stypendium. Oczywiście nie udałoby się to bez pracy wszystkich nauczycieli, którzy z wielką pasją przekazywali wiedzę, motywowali do aktywności i zaangażowania się w rozwijaniu swoich zainteresowań. Uroczystość wręczenia  stypendium odbyła się 28 lutego br. w obecności zaproszonych gości oraz społeczności szkolnej i towarzyszyła spotkaniu członków Szkolnego Koła Technicznego z władzami Oddziału SIMP w Gorlicach.

Z rąk starosty Karola Górskiego i przewodniczącej Komisji Edukacji, Kultury i Sportu Rady Powiatu Zofii Kamińskiej oraz dyrektor ZST Renaty Stępień  stypendium za wyniki nauce w I półroczu roku szkolnego 2016/2017 otrzymali:
- Karolina Śliwa - uczennica  klasy  II w zawodzie Technik Usług Fryzjerskich
- Przemysław Żarnowski – uczeń klasy III w zawodzie Technik Informatyk
- Adam Bajorek – uczeń klasy IV w zawodzie Technik Pojazdów Samochodowych
- Paulina Dutka - uczennica  klasy  IV w zawodzie Technik Usług Fryzjerskich    
- Grzegorz Wojnar -  uczeń klasy III w zawodzie Mechanik Pojazdów Samochodowych            

Dla szkoły to ważny dzień - mówi  dyrektor ZST Renata Stępień - i szczególny moment dla wyróżnionych uczniów, którzy zostali docenieni nie tylko za swoje wyniki w nauce i pracę, ale także za postawę człowieka szlachetnego, który ma szacunek do tradycji i wartości. Z wielkim zadowoleniem mogę stwierdzić, że mamy świetnych uczniów i wspaniałych nauczycieli, których mądra współpraca motywuje do wytężonej pracy. A nasi uczniowie udowadniają, że potrafią rozwijać swoje pasję i „szlifować” swój talent.
Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy dotychczasowych osiągnięć i życzymy, aby to wyróżnienie było inspiracją do dalszego rozwoju talentu i osiągania jeszcze lepszych wyników. Mamy nadzieję, że sukces stypendystów będzie zachętą dla pozostałych uczniów do systematycznej i wytężonej pracy. Warto!!!.

1.
tn_simp002.jpg
2.
tn_simp009.jpg
3.
tn_simp010.jpg
4.
tn_simp019.jpg
5.
tn_simp021.jpg
6.
tn_stypendia.jpg
7.
tn_stypendium 2.jpg


Informację i zdjecia udostępniła dyrektor ZST w Gorlicach Renata Stępień

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
KONTAKT
Starostwo Powiatowe w Gorlicach
38-300 Gorlice
ul. Biecka 3
tel.: (018) 353 53 80
fax: (018) 353 75 45
mail: starostwo@powiatgorlicki.pl