Facebook
16 czerwca 2019 00:54
Imieniny: Aliny, Justyny, Benona
A A A
FAIL (the browser should render some flash content, not this).
FAIL (the browser should render some flash content, not this).
FAIL (the browser should render some flash content, not this).
Spotkanie noworoczne
Redaktor: Yvetta Walecka    08.01.2019. Drukuj Powiadom Znajomego

W poniedziałkowy wieczór 7 stycznia, w Gorlickim Centrum Kultury odbyło się tradycyjne Spotkanie Noworoczne Samorządów Powiatu Gorlickiego i Miasta Gorlice.

 

 

Na zaproszenie starosty gorlickiego Marii Gubały i burmistrza Miasta Gorlice Rafała Kukli na wspólnej gali spotkali się m.in. przedstawiciele korpusu dyplomatycznego, władz parlamentarnych, wojewódzkich i lokalnych samorządów, radni Rady Powiatu Gorlickiego i Rady Miasta, przedstawiciele instytucji, organizacji i przedsiębiorcy. Witając wraz z burmistrzem Gorlic przybyłych gości , starosta powiedziała: Ufam, że w naszej służbie na rzecz mieszkańców powiatu gorlickiego kierujemy się nie tylko profesjonalizmem i rzeczową fachowością, ale także sercem, życzliwością, otwartością i za to  właśnie w sposób szczególny Państwu dziękuję.
Słowa podziękowania za dotychczasowe wspieranie projektów realizowanych przez powiat gorlicki starosta skierowała do Zarządu i Sejmiku Województwa Małopolskiego, oraz do samorządowców ziemi gorlickiej Dziękuję panu burmistrzowi Gorlic, burmistrzom Biecza i Bobowej oraz wójtom Gmin powiatu gorlickiego za bardzo dobrą i owocną współpracę i wyrażam przekonanie, że będzie ona nadal kontynuowana i rozwijana w bieżącej kadencji. Starosta przekazała również wyrazy uznania dla Służb, Inspekcji, Straży, które dzień i noc czuwają nad bezpieczeństwem mieszkańców powiatu. Podziękowania trafiły również do dyrektorów, kierowników i pracowników jednostek organizacyjnych za całoroczny trud, gdyż jak powiedziała starosta: to Wy drodzy Państwo tworzycie pozytywny wizerunek powiatowych, miejskich, czy gminnych jednostek.
Swoje wystąpienie starosta zakończyła życzeniami U progu Nowego 2019 Roku życzę sobie i Państwu, byśmy pracowali ponad podziałami. Byśmy mieli zawsze na uwadze potrzeby mieszkańców powiatu gorlickiego. Byśmy tworzyli prawdziwą wspólnotę, w której każdy potrafi się odnaleźć i  w której każdy dobrze się czuje. Życzę, by Nowy Rok przyniósł same dobre i szczęśliwe dni. Niech  obdarzy Państwa dobrym zdrowiem i pomyślnością w życiu rodzinnym. Życzę, byśmy za rok mieli powody do dumy z dobrze wypełnianych obowiązków i mogli z radością powiedzieć, że to był wartościowy rok!
Tradycją Spotkań Noworocznych jest wręczenie nagrody Burmistrza Gorlic - statuetki DERSŁAWA. W tym roku odebrała ją Konsul Generalna Węgier Adrienne Körmendy. Nagroda przyznana została za życzliwość i zaangażowanie w umacnianie stosunków polsko-węgierskich i wizerunku Miasta Gorlice.
Statuetkę DERSŁAWA Karwacjana w poprzednich latach otrzymali m.in. ks. Stanisław Ruszel, Łukasz Dyczko, Mirosław Czyżykiewicz, dr Jerzy Krzewicki, Andrzej Stasiuk i Monika Sznajderman – Wydawnictwo CZARNE, Dariusz Bohatkiewicz, Władysław „Adzik” Sendecki oraz Ewa Wachowicz.
W czasie uroczystości burmistrz wręczył również nagrody w dziedzinie Kultury i Sportu. W dziedzinie Kultury nagrody otrzymali: Marcin Fejklowicz, Zdzisław Tohl, Barbara Fugiel, Wojciech Drzymała, Katarzyna Liana i Jacek Kosiba.
W dziedzinie Sportu nagrody otrzymali: Tomasz Chmura, Paweł Czupik, Gniewomir Krupczak, Michał Bąk, Dominik Ignar, Jakub Janik, Wojciech Rykała, Patryk Zabawa, Konstanty Mrozek, Piotr Gawlak, Katarzyna Niemiec, Marcin Grzeszczuk i Jan Brach.
Galę zakończył toast noworoczny, który wznieśli przewodniczący: Rady Powiatu Mirosław Waląg i Rady Miasta Robert Ryndak.
Oprawę muzyczną zapewnił zespół „Arek Zawiliński Trio”. Galę prowadził dyrektor GCK Janusz Zięba.

Zdjęcia: UM Gorlice

1.
tn_1.jpg
2.
tn_2.jpg
3.
tn_3.jpg
4.
tn_4.jpg
5.
tn_5.jpg
6.
tn_6.jpg
7.
tn_7.jpg
8.
tn_8.jpg
9.
tn_9.jpg
10.
tn_9a.jpg
11.
tn_9b.jpg
12.
tn_9c.jpg
13.
tn_9d.jpg
14.
tn_9e.jpg
15.
tn_9f.jpg
16.
tn_9g.jpg
17.
tn_9h.jpg
18.
tn_9i.jpg
19.
tn_9j.jpg
20.
tn_9k.jpg
21.
tn_9l.jpg
22.
tn_9ll.jpg
23.
tn_9m.jpg
24.
tn_9n.jpg
 

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
KONTAKT
Starostwo Powiatowe w Gorlicach
38-300 Gorlice
ul. Biecka 3
tel.: (018) 353 53 80
fax: (018) 353 75 45
mail: starostwo@powiatgorlicki.pl