23 lutego 2019 08:16
Imieniny: Damiana, Romany, Florentyna
Silence Tadeusza Łuczejki najlepszym nagraniem roku
Redaktor: Yvetta Walecka    22.01.2019. Drukuj Powiadom Znajomego

Magazyn dla audiofilów High Fidelity przyznał najnowszej płycie Tadeusza Łuczejki „Silence”, tytuł „Najlepszego nagrania roku”.

Uzasadnienie nagrody: Silence jest albumem nagranym i zmasterowanym w perfekcyjny sposób. To nowoczesne spojrzenie na elektronikę, bez jaskrawości i ostrości znanych z lat 80., w pewien sposób będącym powrotem do analogowych czasów lat 70. Czy to za sprawą coraz lepszych urządzeń służących do generowania dźwięku i jego nagrywania, a potem obróbki, czy jest coś w „duchu czasów”, co każe iść w tym kierunku – nie wiem. To jedna z najlepszych, najlepiej nagranych płyt z elektroniką, jaką ostatnio słyszałem. WOJCIECH PACUŁA - red. naczelny.

To już drugie wyróżnienie tej rangi dla gorlickiego artysty. Pierwsze otrzymał dwa lata temu za płytę Aquavoice „Early Recording”.

Serdecznie gratulujemy artyście, życząc kolejnych nagród i sukcesów.