Facebook
22 kwietnia 2019 16:25
Imieniny: Leona, Kai, Heliodora
A A A
FAIL (the browser should render some flash content, not this).
FAIL (the browser should render some flash content, not this).
FAIL (the browser should render some flash content, not this).
Samorządowiec Małopolski z Rady Powiatu Gorlickiego
Redaktor: Ewa Żarnowska    08.10.2018. Drukuj Powiadom Znajomego
Zofia Kamińska, radna Rady Powiatu Gorlickiego nieprzerwanie od 1998 roku do chwili obecnej, została laureatką plebiscytu „Samorządowiec Małopolski - Oceniamy Władzę” zorganizowanego przez Gazetę Krakowską. Uroczysta gala wręczenia nagród odbyła się w Inter House Hotel Kraków przy ul. Bratysławskiej 2.Wyboru najbardziej cenionych i popularnych  włodarzy miast, gmin i powiatów oraz radnych z terenu całego województwa małopolskiego dokonali czytelnicy Gazety Krakowskiej w głosowaniu sms. Radna Rady Powiatu Gorlickiego Zofia Kamińska otrzymała 109 głosów. Okolicznościowy medal i dyplom odebrała z rąk Kazimierza Barczyka, wiceprezesa zarządu Polska Press Oddziału w Krakowie Dariusza Kołacza, a także zastępcy redaktorów naczelnych „Dziennika Polskiego” oraz „Gazety Krakowskiej”: Małgorzaty Nitek i Piotra Rąpalskiego.

Na uroczystości pojawili się wszyscy laureaci plebiscytu, czyli: prezydenci, burmistrzowie, wójtowe i starostowie, a także radni ze wszystkich powiatów w Małopolsce oraz z sejmiku wojewódzkiego.

- „Samorządowiec Małopolski - Oceniamy Władzę” to bardzo szlachetna akcja. W tym roku jest ona szczególnie istotna z perspektywy nadchodzących wyborów samorządowych. Mam nadzieję, że uda się nam kontynuować tę plebiscytową tradycję także w kolejnych latach - mówił Dariusz Kołacz.
 - To wydarzenie jest wielkim świętem zarówno wszystkich samorządowców, jak i całego województwa. Nasze samorządy są powszechnie uznawane za rozwiązanie modelowe. Polska pokazuje, że ma silne i prężnie rozwijające się władze lokalne. Ich przedstawiciele potrafią skutecznie rozwiązywać problemy mieszkańców, a to przecież jedna z podstaw demokratycznego państwa prawa - dodał Kazimierz Barczyk, wiceprzewodniczący Sejmiku Województwa Małopolskiego oraz przewodniczący Stowarzyszenia Gmin i Powiatów Małopolski, które było patronem honorowym.


Źródło informacji i zdjęć: https://gazetakrakowska.pl/

1.
kaminska gazeta.jpg
2.
kaminska2.jpg
 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
KONTAKT
Starostwo Powiatowe w Gorlicach
38-300 Gorlice
ul. Biecka 3
tel.: (018) 353 53 80
fax: (018) 353 75 45
mail: starostwo@powiatgorlicki.pl