19 listopada 2018 08:32
Imieniny: Elżbiety, Seweryny, Salomei
Roszady dyrektorskie w szkołach
Redaktor: Ewa Żarnowska    28.06.2018. Drukuj Powiadom Znajomego
Podczas ostatniego posiedzenia Zarząd Powiatu Gorlickiego podjął uchwały powierzające stanowiska dyrektorów na okres pięcioletniej kadencji w dwóch szkołach ponadpodstawowych i w dwóch placówkach oświatowych prowadzonych przez Powiat Gorlicki.
Choć wakacje już oficjalnie rozpoczęte pozostajemy jeszcze chwilę w temacie szkół.
Na stanowiska dyrektorów od 01.09.2018 do 31.08.2023 r. powołani zostali:
  • mgr inż. Waldemar Gniady dla Zespołu Szkół Zawodowych im. Kazimierza Pułaskiego w Gorlicach
  • mgr Wojciech Szafraniec dla Zespołu Szkół Zawodowych im. Stanisława Wyspiańskiego w Bobowej – zastąpi na tym stanowisku wieloletniego dyrektora panią Barbarę Wołkowicz
  • mgr Adam Tarsa dla Centrum Kształcenia Praktycznego i Ustawicznego w Gorlicach
Pełnienie obowiązków dyrektora Powiatowego Zespołu Placówek Oświatowych w Bieczu powierzono mgr Agacie Ducal.
Oficjalnie przekazanie aktów powierzenia stanowisk dyrektorskich  odbędzie się u progu nowego roku szkolnego, końcem sierpnia br.