Facebook
24 marca 2019 08:19
Imieniny: Gabriela, Marka, Gabora
A A A
FAIL (the browser should render some flash content, not this).
FAIL (the browser should render some flash content, not this).
FAIL (the browser should render some flash content, not this).
Po indeksy i nagrody z LO w Bieczu
Redaktor: Ewa Żarnowska    16.04.2018. Drukuj Powiadom Znajomego

Karolina Serwońska z Liceum Ogólnokształcącego w Bieczu uzyskała tytuł laureata – zwycięzcy w Konkurs Wiedzy Chemicznej Uniwersytetu Jagiellońskiego, zdobywając indeks na wydział chemii UJ. Łukasz Przyczynek został finalistą XI edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej "Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego w latach 1887 - 1922. O niepodległość i granice Rzeczypospolitej" i jest zwolniony z egzaminu maturalnego z historii. W kolejce po laury są Monika Pasterska i Wiktoria Walczy biorące udział w konkursie „Duet”.INDEKS DLA KAROLINY SERWOŃSKIEJ

Kolejny raz uczennica LO w Bieczu Karolina Serwońska nie zawiodła. W roku szkolnym 2017/18 odbywał się Konkurs Wiedzy Chemicznej Uniwersytetu Jagiellońskiego. W finale konkursu wzięli udział następujący uczniowie: Małgorzata Gucwa i Andrzej Witek z klasy II b oraz Paweł Biernacki i Karolina Serwońska z klasy III b. Karolina Serwońska zajęła 3. miejsce w tym konkursie i uzyskała tytuł laureata – zwycięzcy. Nagrodą dla laureatów są indeksy na stacjonarne studia pierwszego stopnia – chemia, chemia medyczna i ochrona środowiska, w liczbie nie większej niż 60 (15 miejsc na chemię medyczną, 30 miejsc na chemię i 15 na ochronę środowiska). Karolina zdobyła więc indeks na wydział Chemii Medycznej UJ.

Serdeczne gratulacje nie tylko dla Karoliny, ale również dla pozostałych uczestników oraz Rodziców i Opiekunów.


ŁUKASZ PRZYCZYNEK FINALISTĄ OLIMPIADY - ZWOLNIONY Z MATURY

 

 

Łukasz Przyczynek, uczeń klasy 2 a LO w Bieczu, został finalistą XI edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej "Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego w latach 1887 - 1922. O niepodległość i granice Rzeczypospolitej".Wymiernym efektem sukcesu jest fakt, że laureaci i finaliści Olimpiady otrzymują zwolnienie z egzaminu maturalnego z historii (z wynikiem 100%) oraz dodatkowe punkty przy rekrutacji na Uniwersytet Jagielloński, Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu i Uniwersytet Warszawski.

Serdecznie gratulujemy Łukaszowi i jego Rodzicom i opiekunom.

 

 

 

Konkurs "Duet"

Do ostatniego etapu konkursu Duet zaklasyfikowały się 2 uczennice LO w Bieczu: Monika Pasterska z kl. IIIa i Wiktoria Walczy z kl.Ia. Konkurs odbędzie się w dniu 25 kwietnia 2018r. w Nowym Sączu.

Trzymamy kciuki!

Informacje udostępnił dyrektor LO w Bieczu Józef Kasprzak

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
KONTAKT
Starostwo Powiatowe w Gorlicach
38-300 Gorlice
ul. Biecka 3
tel.: (018) 353 53 80
fax: (018) 353 75 45
mail: starostwo@powiatgorlicki.pl