Facebook
19 lipca 2019 08:10
Imieniny: Alfreda, Wincentego, Wodzisława
A A A
FAIL (the browser should render some flash content, not this).
FAIL (the browser should render some flash content, not this).
FAIL (the browser should render some flash content, not this).
Patronus świętował jubileusz 10-lecia
Redaktor: Yvetta Walecka    25.02.2019. Drukuj Powiadom Znajomego
W czwartek 21 lutego Stowarzyszenie „Patronus” uroczyście obchodziło jubileusz 10-lecia istnienia. Nie zabrakło życzeń i kwiatów m.in.: od Wicestarosty Gorlickiego Stanisława Kaszyka, Burmistrza Gorlic Rafała Kukli i Wójta Gminy Ropa Karola Górskiego.

Rok 2019 jest rokiem szczególnym dla Stowarzyszenia „Patronus” z racji obchodzonego jubileusz 10-lecia powstania. Jego członkowie spotkali się w restauracji hotelu Margot y wspólnie z zaproszonymi gośćmi świętować ten okrągły jubileusz. Wyrazy szacunku, oraz uznanie dla działalności Stowarzyszenia, poprzez upominki i życzenia, wyraziły osoby i instytucje współpracujące i współdziałające z „Patronusem”. Na zaproszenie prezes Małgorzaty Cieśli odpowiedzieli przedstawiciele władz samorządowych i sympatycy Stowarzyszenia. Przez dziesięć lat ukształtowaliście Państwo wizerunek organizacji pozarządowej, kierującej się wrażliwością i troską o drugiego człowieka. – mówił wicestarosta Stanisław Kaszyk. Jubileusz, to czas radości z tego, co udało się osiągnąć oraz motywacji do dalszej pracy. W imieniu własnym i Zarządu Powiatu Gorlickiego życzę dalszego rozwoju i satysfakcji z podejmowanych przedsięwzięć.

Jubileusz był również okazją do przekazania podziękowań osobom szczególnie zaangażowanym w pracę Stowarzyszenia i wspierających jego działalność.

Zdjęcia UM Gorlice

1.
1.jpg
2.
2.jpg
3.
3.jpg
4.
4.jpg
5.
5.jpg
6.
6.jpg
7.
7.jpg
8.
8.jpg
9.
9.jpg
 
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
KONTAKT
Starostwo Powiatowe w Gorlicach
38-300 Gorlice
ul. Biecka 3
tel.: (018) 353 53 80
fax: (018) 353 75 45
mail: starostwo@powiatgorlicki.pl