Facebook
21 sierpnia 2019 20:58
Imieniny: Joanny, Kazimiery, Wiktorii
A A A
FAIL (the browser should render some flash content, not this).
FAIL (the browser should render some flash content, not this).
FAIL (the browser should render some flash content, not this).
Oceń urząd skarbowy
Redaktor: Yvetta Walecka    14.05.2019. Drukuj Powiadom Znajomego

Od 6 maja w woj. małopolskim i całej Polsce rozpoczęły się badania ankietowe na temat świadczonych usług na salach obsługi. Badanie potrwa do 28 czerwca br., a informacje z ankiet posłużą do doskonalenia pracy administracji skarbowej i tym samym lepszej obsługi podatników.

 

Ministerstwo Finansów uruchomiło IV edycję badania jakości obsługi. Losowo wybrani klienci będą proszeni o wypełnienie anonimowej ankiety na temat zadowolenia z wizyty w urzędzie skarbowym. W ankiecie będzie można ocenić sposób załatwienia sprawy, m.in.: fachowość i kulturę pracowników, dostępność formularzy oraz organizację pracy urzędu. Opinia naszych klientów jest dla nas bardzo ważna. Wypełnienie ankiety zajmie tylko kilka chwil, a zebrane informacje pozwolą na zidentyfikowanie obszarów, które wymagają usprawnienia – mówi Jacek Mac naczelnik Urzędu Skarbowego w Gorlicach.
Ankiety będą otrzymywać niektórzy klienci, którzy przyszli do urzędu załatwić konkretną sprawę, jak: uzyskanie zaświadczenia, informacja o podatku VAT, PIT, CIT, rejestracją. Wypełnienie formularza jest nieobowiązkowe i anonimowe. Badanie trwa do 28 czerwca 2019 r.
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
KONTAKT
Starostwo Powiatowe w Gorlicach
38-300 Gorlice
ul. Biecka 3
tel.: (018) 353 53 80
fax: (018) 353 75 45
mail: starostwo@powiatgorlicki.pl