25 maja 2019 07:46
Imieniny: Grzegorza, Magdy, Marii Magdaleny
Oceń urząd skarbowy
Redaktor: Yvetta Walecka    14.05.2019. Drukuj Powiadom Znajomego

Od 6 maja w woj. małopolskim i całej Polsce rozpoczęły się badania ankietowe na temat świadczonych usług na salach obsługi. Badanie potrwa do 28 czerwca br., a informacje z ankiet posłużą do doskonalenia pracy administracji skarbowej i tym samym lepszej obsługi podatników.

Ministerstwo Finansów uruchomiło IV edycję badania jakości obsługi. Losowo wybrani klienci będą proszeni o wypełnienie anonimowej ankiety na temat zadowolenia z wizyty w urzędzie skarbowym. W ankiecie będzie można ocenić sposób załatwienia sprawy, m.in.: fachowość i kulturę pracowników, dostępność formularzy oraz organizację pracy urzędu. Opinia naszych klientów jest dla nas bardzo ważna. Wypełnienie ankiety zajmie tylko kilka chwil, a zebrane informacje pozwolą na zidentyfikowanie obszarów, które wymagają usprawnienia – mówi Jacek Mac naczelnik Urzędu Skarbowego w Gorlicach.
Ankiety będą otrzymywać niektórzy klienci, którzy przyszli do urzędu załatwić konkretną sprawę, jak: uzyskanie zaświadczenia, informacja o podatku VAT, PIT, CIT, rejestracją. Wypełnienie formularza jest nieobowiązkowe i anonimowe. Badanie trwa do 28 czerwca 2019 r.