Facebook
16 czerwca 2019 01:12
Imieniny: Aliny, Justyny, Benona
A A A
FAIL (the browser should render some flash content, not this).
FAIL (the browser should render some flash content, not this).
FAIL (the browser should render some flash content, not this).
Niepodległa do Hymnu
Redaktor: Ewa Żarnowska    17.10.2018. Drukuj Powiadom Znajomego

  Biuro Programu „Niepodległa” zaprasza do wzięcia udziału w akcji „Niepodległa do Hymnu”. Do akcji zapraszani są wszyscy, którzy chcą włączyć się we wspólne śpiewanie Mazurka Dąbrowskiego 11 listopada br. o godz.: 12.00.

 


W 2018 r. świętujemy setną rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości. W związku ze zbliżającą się datą 11 listopada – jedną z najważniejszych w naszej historii – Biuro Programu „Niepodległa” zaprasza do współtworzenia wyjątkowego wydarzenia, które w bezprecedensowy sposób zachęci Polaków do wspólnego i radosnego świętowania.
„Niepodległa do Hymnu” to inicjatywa, której podstawowym celem jest zaangażowanie Polek i Polaków do wspólnego zaśpiewania hymnu 11 listopada dokładnie o godz.12:00. Do akcji zapraszane są zarówno najważniejsze instytucje państwowe, jak i najmniejsze społeczności lokalne. O godz.: 12:00 podczas oficjalnych obchodów na PL. J. Piłsudskiego w Warszawie do hymnu staną przedstawiciele Państwa. O tej samej godzinie stacje radiowe w całej Polsce wyemitują hymn naszego Państwa, tak by każdy Polak mógł się dołączyć do wspólnego śpiewania.
Do akcji można dołączyć wypełniając formularz na stronie https://niepodlegla.gov.pl/dodaj-wydarzenia/ i wśród rodzajów wydarzenia wybierając akcję „Niepodległa do hymnu”.
W przypadku dodatkowych pytań kontakt z biurem: hymn@niepodlegla.gov.pl
Wiecej informacji na stronie: www.niepodlegla.gov.pl

Źródło: Biuro Programu NIEPODLEGŁA

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
KONTAKT
Starostwo Powiatowe w Gorlicach
38-300 Gorlice
ul. Biecka 3
tel.: (018) 353 53 80
fax: (018) 353 75 45
mail: starostwo@powiatgorlicki.pl