Facebook
22 maja 2018 10:11
Imieniny: Heleny, Wiesławy, Romy
A A A
FAIL (the browser should render some flash content, not this).
FAIL (the browser should render some flash content, not this).
FAIL (the browser should render some flash content, not this).
Niemiecki, angielski, dieta z LOWE
Redaktor: Ewa Żarnowska    15.11.2017. Drukuj Powiadom Znajomego
Bądź aktywny edukacyjnie i  odpowiedz na ogłoszenie LOWE! W ramach projektu Lokalnego Ośrodka Wiedzy i Edukacji, uruchomionego przy Zespole Szkół Technicznych im. W. Pola w Gorlicach, dotyczącego aktywizacji edukacyjnej osób dorosłych w powiecie gorlickim, można zapisać się na BEZPŁATNY KURS języka niemieckiego.

 

 Zachęcamy do zapisów na zajęcia, które odbywać się będą w małej kameralnej grupie. Poziom kursu dopasowany będzie do umiejętności i potrzeb uczestników. Wykwalifikowana kadra nauczy kursantów w szybkim czasie podstaw tak, aby dalej mogli rozwijać swoje umiejętności w tym kierunku. Zobaczysz, że język niemiecki nie jest taki trudny.
Zajęcia będą organizowane w ZST w godzinach popołudniowych. Zachęcamy do pobrania formularza zgłoszeniowego w sekretariacie ZST lub ze strony internetowej www.zst.gorlice.pl/LOWE/ oraz  dostarczenie go osobiście do szkoły- sekretariatu LOWE.
W razie pytań lub wątpliwości można kontaktować się i pytać o szczegóły telefonicznie (18 351 61 114). Zapraszamy do Kontaktu.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
KONTAKT
Starostwo Powiatowe w Gorlicach
38-300 Gorlice
ul. Biecka 3
tel.: (018) 353 53 80
fax: (018) 353 75 45
mail: starostwo@powiatgorlicki.pl