Facebook
15 października 2019 18:30
Imieniny: Jadwigi, Teresy, Zoriana
A A A
FAIL (the browser should render some flash content, not this).
FAIL (the browser should render some flash content, not this).
FAIL (the browser should render some flash content, not this).
Niebawem wszystkie sprawy załatwisz w jednym urzędzie
Redaktor: Yvetta Walecka    15.02.2019. Drukuj Powiadom Znajomego
Jest nieporozumieniem, jeśli Mieszkaniec przychodzi do urzędu szukając rozwiązania sprawy a wychodzi z kolejnymi kłopotami. Urząd powinien być nastawiony na wygodę klienta, który wie gdzie pójść, by załatwić swoją sprawę i to zaraz po przekroczenia jego murów. Najbardziej komfortową sytuacją jest możliwość załatwienia wszystkiego w jednym miejscu.

Tym samym, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Mieszkańców Powiatu Gorlickiego, w strukturze Starostwa Powiatowego wprowadzane są zmiany pozwalające na zapewnienie takiej obsługi. Już wcześniej zapewniona została obsługa wszystkich Mieszkańców Powiatu Gorlickiego   w zakresie geodezji i kartografii w siedzibie Starostwa Powiatowego przy ul. 11 Listopada 6 w Gorlicach.     
Z perspektywy minionego czasu należy stwierdzić, że  obsługa Mieszkańców z terenu powiatu gorlickiego z zakresu realizowanych przez Wydział Geodezji, Kartografii i Katastru zadań, najlepiej sprawdza się w siedzibie Starostwa. W jednym miejscu znajduje się bowiem ewidencja gruntów i budynków, Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się również siedziba Sądu Rejonowego z Wydziałem Ksiąg Wieczystych i Urząd Skarbowy. Uwarunkowania takie pozwalają na kompleksowe załatwienie spraw na miejscu z pożytkiem dla Mieszkańców naszego powiatu – podkreśla Starosta Maria Gubała. 

Od kilku miesięcy również i sprawy z zakresu architektury i budownictwa inwestorzy mogą załatwiać w siedzibie Starostwa Powiatowego w Gorlicach.
Niebawem również i w zakresie spraw związanych z rejestracją pojazdów i wydawaniem praw jazdy wszelkie formalności załatwić będzie można w nowo oddanej siedzibie Wydziału Komunikacji i Dróg przy ul. Michalusa 18 w Gorlicach. Zapewnione tam zostały warunki organizacyjne, pozwalające na zminimalizowanie kolejek poprzez wprowadzenie internetowego systemu kolejkowego oraz zabezpieczone zostały również miejsca parkingowe dla interesantów.

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
KONTAKT
Starostwo Powiatowe w Gorlicach
38-300 Gorlice
ul. Biecka 3
tel.: (018) 353 53 80
fax: (018) 353 75 45
mail: starostwo@powiatgorlicki.pl