13 grudnia 2018 16:46
Imieniny: Łucji, Otylii, Włodzisławy
Nagrody na Gali
Redaktor: Ewa Żarnowska    03.12.2014. Drukuj Powiadom Znajomego
W Operze Krakowskiej odbyła się, zorganizowana z inicjatywy Marszałka Województwa Małopolskiego Marka Sowy, Gala Laureatów konkursu „Mam Zawód. Mam Fantazję”. Na gali nagrody odbierały dwie drużyny z Zespołu Szkół Technicznych im. Wincentego Pola w Gorlicach wraz z opiekunami oraz dyrektorem szkoły Renatą Stępień. Nagrodzone drużyny startowały, reprezentując tym samym powiat gorlicki, w branży informatyczno-elektronicznej oraz mechaniczno-mechatronicznej. Gala była podsumowaniem IV edycji projektu "Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce".
tn_dsc03180.jpg
tn_dsc03185.jpg
tn_dsc03302.jpg
tn_dsc03309.jpg
tn_dsc03327.jpg
tn_dsc03335.jpg
tn_dsc03363.jpg
tn_dsc03369.jpg
tn_dsc03375.jpg
tn_dsc03385.jpg
tn_dsc03387.jpg

Przypominamy, że drużyna w składzie: Daniel Pabis i Michał Kuchta zajęła wysokie III miejsce w konkurencji „Strona internetowa – wizytówka firmy” – opiekunem był p. Robert Chrząszcz. W drugiej drużynie, która zdobyła wyróżnienie w konkurencji "Diagnostyka elementów mechatroniki samochodowej" zaprezentowali swoje umiejętności: Kamil Czerwień i Mateusz Hałgas opiekunem był p. Michał Wolski.

Podczas uroczystości w Operze Krakowskiej wyróżnione zostały również szkoły z całej Małopolski biorące udział w konkursie "Małopolska Szkoła z Pasją” oraz przedsiębiorcy, szczególnie zaangażowani we współpracę ze szkołami zawodowymi.

Uroczystość wręczania nagród i wyróżnień była urozmaicona ciekawymi pokazami naukowymi. Na koniec uroczystości organizatorzy  przygotowali  także  mały  poczęstunek dla laureatów oraz zaproszonych gości.

Należy również wspomnieć, że w bieżącym roku szkolnym w konkursie Mam Zawód. Mam Fantazję naszą szkołę reprezentowała również drużyna w składzie: Anna Dutka, Magda Kryza, Paulina Kudłaty, Sylwia Soczek. „Fryzjerki” wystartowały w konkursie "Cztery pory roku – strzyżenie” pod opieką p. Joanny Sochy niewiele tracąc do podium.

Dodać należy również, że Zespół Szkół Technicznych im. W. Pola jest jedyną szkołą powiatu gorlickiego, która znalazła się w gronie laureatów konkursu „Mam Zawód , mam fantazję” i to w dwu kategoriach.

Serdecznie gratulujemy Szkole i Laureatom!

Informację opracowała i zdjęcia udostępniła dyrektor ZST w Gorlicach Renata Stępień