26 czerwca 2019 10:45
Imieniny: Jana, Pawła, Miromira
Mapa Absolwentów Ekonomika
Redaktor: Ewa Żarnowska    13.05.2015. Drukuj Powiadom Znajomego
Zespół Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II w Gorlicach tworzy wirtualną mapę zatrudnienia swoich absolwentów. Już dzisiaj można sprawdzić jej stan na stronie: http://absolwenci.zse.gorlice.pl i w każdej chwili kolejni absolwenci mogą do niej dołączyć, bo mapa będzie na bieżąco aktualizowana.

Zespół Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II w Gorlicach to szkoła, która od blisko 75 lat kształci cenionych na naszym lokalnym (i nie tylko) rynku pracy sumiennych i wartościowych pracowników. Nasi absolwenci pracują praktycznie w każdej ważnej instytucji, urzędzie, firmie, przedsiębiorstwie na terenie miasta, powiatu i w całej Polsce.
Postanowiliśmy tworzyć i rozwijać wirtualną i interaktywną mapę naszych absolwentów. Już dzisiaj możesz sprawdzić jej stan na http://absolwenci.zse.gorlice.pl/, a jeżeli jesteś Absolwentem gorlickiego Ekonomika prosimy o kontakt!
Przez kilka tygodni opracowywaliśmy nowoczesne narzędzie internetowe pozwalające na badanie losu absolwentów z naciskiem na ich karierę zawodową i możliwości zatrudnienia.
Chcielibyśmy dotrzeć do jak największej ilości byłych uczniów Zespołu Szkół Ekonomicznych w Gorlicach, aby wirtualna mapa była stale rozbudowywana.

ABSOLWENCIE! Jeżeli jeszcze nie ma Cię na naszej wirtualnej mapie koniecznie wyślij krótkiego maila z informacją gdzie pracujesz na adres sekretariat@zse.gorlice.pl lub  absolwenci@zse.gorlice.pl.
W mailu podaj rocznik ukończenia szkoły, swoje imię, nazwisko i zajmowane stanowisko, nazwę i adres firmy/urzędu/pracodawcy (czyli informacje konieczne do weryfikacji i ustawienia znacznika na mapie).
UWAGA - na mapę wstawiona zostanie tylko nazwa firmy i zajmowane stanowisko, chyba, że zażyczysz sobie inaczej :-) możemy wstawić nawet Twoje zdjęcie.

Wirtualna Mapa Absolwentów ZSE została utworzona przez (a jakże!) - absolwenta ZSE, Krystiana, który krótko po ukończeniu szkoły założył własną firmę zajmującą się projektowaniem serwisów internetowych, reklamą i grafiką komputerową (INTERLEO).

MAPA JEST I BĘDZIE NA BIEŻĄCO AKTUALIZOWANA
W MIARĘ NADSYŁANIA ZGŁOSZEŃ - ZAPRASZAMY!