Facebook
21 września 2019 00:58
Imieniny: Jonasza, Mateusza, Hipolita
A A A
FAIL (the browser should render some flash content, not this).
FAIL (the browser should render some flash content, not this).
FAIL (the browser should render some flash content, not this).
Mapa Absolwentów Ekonomika
Redaktor: Ewa Żarnowska    13.05.2015. Drukuj Powiadom Znajomego
Zespół Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II w Gorlicach tworzy wirtualną mapę zatrudnienia swoich absolwentów. Już dzisiaj można sprawdzić jej stan na stronie: http://absolwenci.zse.gorlice.pl i w każdej chwili kolejni absolwenci mogą do niej dołączyć, bo mapa będzie na bieżąco aktualizowana.Zespół Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II w Gorlicach to szkoła, która od blisko 75 lat kształci cenionych na naszym lokalnym (i nie tylko) rynku pracy sumiennych i wartościowych pracowników. Nasi absolwenci pracują praktycznie w każdej ważnej instytucji, urzędzie, firmie, przedsiębiorstwie na terenie miasta, powiatu i w całej Polsce.
Postanowiliśmy tworzyć i rozwijać wirtualną i interaktywną mapę naszych absolwentów. Już dzisiaj możesz sprawdzić jej stan na http://absolwenci.zse.gorlice.pl/, a jeżeli jesteś Absolwentem gorlickiego Ekonomika prosimy o kontakt!
Przez kilka tygodni opracowywaliśmy nowoczesne narzędzie internetowe pozwalające na badanie losu absolwentów z naciskiem na ich karierę zawodową i możliwości zatrudnienia.
Chcielibyśmy dotrzeć do jak największej ilości byłych uczniów Zespołu Szkół Ekonomicznych w Gorlicach, aby wirtualna mapa była stale rozbudowywana.

ABSOLWENCIE! Jeżeli jeszcze nie ma Cię na naszej wirtualnej mapie koniecznie wyślij krótkiego maila z informacją gdzie pracujesz na adres sekretariat@zse.gorlice.pl lub  absolwenci@zse.gorlice.pl.
W mailu podaj rocznik ukończenia szkoły, swoje imię, nazwisko i zajmowane stanowisko, nazwę i adres firmy/urzędu/pracodawcy (czyli informacje konieczne do weryfikacji i ustawienia znacznika na mapie).
UWAGA - na mapę wstawiona zostanie tylko nazwa firmy i zajmowane stanowisko, chyba, że zażyczysz sobie inaczej :-) możemy wstawić nawet Twoje zdjęcie.

Wirtualna Mapa Absolwentów ZSE została utworzona przez (a jakże!) - absolwenta ZSE, Krystiana, który krótko po ukończeniu szkoły założył własną firmę zajmującą się projektowaniem serwisów internetowych, reklamą i grafiką komputerową (INTERLEO).

MAPA JEST I BĘDZIE NA BIEŻĄCO AKTUALIZOWANA
W MIARĘ NADSYŁANIA ZGŁOSZEŃ - ZAPRASZAMY!

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
KONTAKT
Starostwo Powiatowe w Gorlicach
38-300 Gorlice
ul. Biecka 3
tel.: (018) 353 53 80
fax: (018) 353 75 45
mail: starostwo@powiatgorlicki.pl