19 lipca 2019 08:09
Imieniny: Alfreda, Wincentego, Wodzisława
MAŁOPOLSKA MARZANNA
Redaktor: Yvetta Walecka    20.02.2019. Drukuj Powiadom Znajomego

Muzeum Dwory Karwacjanów i Gładyszów, oddział Skansen Wsi Pogórzańskiej im. prof. Romana Reinfussa w Szymbarku zaprasza do udziału w konkursie pod honorowym patronatem Witolda Kozłowskiego - Marszałka Województwa Małopolskiego - MAŁOPOLSKA MARZANNA.

To już dziewiąta edukacja konkursu, który z roku na rok ma coraz więcej uczestników z różnych stron Województwa Małopolskiego. Finał konkursu odbywa się 21 marca o godzinie 10.00 - w pierwszy dzień wiosny, podczas którego symbolicznie żegnana jest zima i witana wiosna.
Organizatorzy:Muzeum Dwory Karwacjanów i Gładyszów w Gorlicach oddział - Skansen Wsi Pogórzańskiej im. prof. Romana Reinfussa w Szymbarku tel. 18 351 1018, e-mail: skansen.szymbark@gmail.com www.muzeum.gorlice.pl.  Prowadzący konkurs: Anna Niemczyńska-Szurek, Barbara Wojnarska. Serdecznie zapraszamy!  Szczegóły konkursu TUTAJ.