19 sierpnia 2019 21:17
Imieniny: Bolesława, Juliana, Jana
Mała książka  wielki człowiek
Redaktor: Yvetta Walecka    08.08.2019. Drukuj Powiadom Znajomego

Miejska Biblioteka Publiczna im. Stanisława Gabryela w Gorlicach zaprasza dzieci w wieku przedszkolnym (3-6 lat) do udziału w projekcie realizowanym w ramach ogólnopolskiej kampanii „Mała książka — wielki człowiek”.

Każde dziecko, które przyjdzie do Miejskie Biblioteki Publicznej otrzyma w prezencie wyjątkową wyprawkę na dobry, czytelniczy start — książkę dostosowaną pod względem formy i treści do jego potrzeb, a także Kartę Małego Czytelnika. Za każdą wizytę w bibliotece, zakończoną wypożyczeniem minimum jednej książki z księgozbioru dziecięcego, mały Czytelnik otrzyma naklejkę, a po zebraniu dziesięciu zostanie uhonorowany imiennym dyplomem potwierdzającym jego czytelnicze zainteresowania.
Wyprawki będzie można odbierać od 2 września 2019 roku w Wypożyczalni dla Dzieci i Młodzieży oraz w filii Magdalena i w filii Zawodzie MBP w Gorlicach.
Serdecznie zapraszamy do udziału w projekcie. Więcej informacji znajdziecie na www.mbp.gorlice.pl oraz na www.wielki-czlowiek.pl .