12 grudnia 2018 18:11
Imieniny: Aleksandra, Adelajdy, Dagmary
Mają zawód i fantazję
Redaktor: Ewa Żarnowska    14.10.2014. Drukuj Powiadom Znajomego
W Powiatowym Centrum Kształcenia  Zawodowego i Ustawicznego w Wieliczce odbyła się IV edycja konkursu "Mam Zawód. Mam Fantazję". Konkurs zorganizowano w ramach projektu „Modernizacja Kształcenia Zawodowego w Małopolsce”. Powiat gorlicki reprezentowali, jako drużyna uczniowie z Zespołu Szkół Technicznych w Gorlicach Daniel Pabis i Michał Kuchta, zdobywając wysokie III miejsce w branży informatyczno-elektronicznej w konkurencji: Strona internetowa - wizytówka firmy.

W konkursie startowało 15 dwuosobowych drużyn z całej Małopolski. Zadaniem uczestników było opracowanie strony internetowej, która miała być wizytówką firmy na podstawie dostarczonych materiałów graficznych oraz opisu działalności firmy. Każda drużyna miała do dyspozycji komputer zawierający oprogramowanie do tworzenia stron internetowych oraz elementów graficznych wchodzących w skład witryny (Adobe Photoshop CS5.1, Adobe Flash, HTML-Kit, TopStyle Lite).
Ocenie podlegały: zgodność z tematyką, pomysłowość, wizualność prezentowanej formy, poziom trudności oraz atrakcyjność prezentowanych materiałów (czytelność przekazu). Czas wykonania zadania wynosił zaledwie 3 godziny. Drużyna ZST w Gorlicach zdobyła 20 punktów, a od pierwszego miejsca, które zdobył Zespół Szkół Łączności w Krakowie dzieliły ją tylko 2 punkty.

img1.jpg
img2.jpg
img3.jpg

Gratulujemy sukcesu młodym informatykom  z Zespołu Szkół Technicznych im. W. Pola w Gorlicach!