Facebook
24 marca 2019 08:21
Imieniny: Gabriela, Marka, Gabora
A A A
FAIL (the browser should render some flash content, not this).
FAIL (the browser should render some flash content, not this).
FAIL (the browser should render some flash content, not this).
Magia we włosach
Redaktor: Ewa Żarnowska    16.04.2018. Drukuj Powiadom Znajomego
„Magia we włosach zaklęta…”- pod takim tytułem odbył się V Ponadregionalny Konkurs Wiedzy i Umiejętności Fryzjerskich w Trzcianie koło Rzeszowa. Nagrodę specjalnę w konkursie zdobyły uczennice  Zespołu Szkół Technicznych w Gorlicach  Monika Szurek wraz z modelką Beatą Wąsowicz.Uczennice Zespołu Szkół Technicznych w Gorlicach, jak co roku, uczestniczyły w tym prestiżowym konkursie udowadniając kolejny raz, że rozwijanie własnych pasji i zdolności daje wiele radości i przynosi wymierne efekty.
Uczennica klasy III technikum fryzjerskiego ZST Monika Szurek wraz z modelką Beatą Wąsowicz z tej samej klasy, zdobyły nagrodę specjalną konkursu, tj. Wyróżnienie Wójta Gminy Świlcza. Młode fryzjerki stworzyły niezapomnianą stylizację wpisującą się w temat przewodni konkursu.

Druga para w składzie: Marta Myśliwy z klasy II w roli fryzjerki oraz Klaudia Ławrynowicz z klasy I  w roli modelki także wykonały przepiękną stylizację konkursową, która odzwierciedlała wielki talent  i kreatywność młodych fryzjerek. Uczennice najmłodszych klas są dopiero na początku swojej drogi zawodowej, ale już teraz widać w nich wielki potencjał fryzjerski. Mamy więc nadzieję, że rozwijając swój warsztat pracy oraz swoje pasje będą osiągać sukcesy.

Gratulujemy naszym zdolnym fryzjerkom oraz ich nauczycielce pani Joannie Socha sukcesu i życzymy powodzenia w kolejnych konkursach.

Informacje i zdjęcia udostępniła dyrektor ZST w Gorlicach Renata Stępień

1.
f1.jpg
2.
f2.jpg
3.
f3.jpg
4.
f4.jpg
5.
f5.jpg
6.
f7.jpg
7.
f8.jpg
8.
f9.jpg

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
KONTAKT
Starostwo Powiatowe w Gorlicach
38-300 Gorlice
ul. Biecka 3
tel.: (018) 353 53 80
fax: (018) 353 75 45
mail: starostwo@powiatgorlicki.pl