19 maja 2019 20:50
Imieniny: Iwa, Piotra, Celestyna
Konkurs Małopolska Gościnna
Redaktor: Yvetta Walecka    15.03.2019. Drukuj Powiadom Znajomego
Rusza kolejna edycja konkursu „Małopolska Gościnna”, w której wystartować mogą organizacje pożytku publicznego angażujące się w promocję turystyczną Małopolski. Wnioski można składać do 21 marca.

To kolejna szansa na realizację ciekawych zadań w regionie. Konkurs przewiduje dofinansowanie m.in. do tworzenia, rozwoju i promocji produktów turystycznych, czy działań z zakresu ekoturystyki. Skierowany jest on do organizacji pozarządowych. Trzeba jednak pamiętać, że zgłaszane inicjatywy mogą się rozpocząć nie wcześniej niż 1 kwietnia i trwać maksymalnie do 31 grudnia 2019 roku.
W tej edycji do rozdzielenia jest ponad 1,4 mln zł, a środki pochodzą z budżetu województwa. Przypomnijmy, że w 2018 roku w ramach konkursu „Małopolska Gościnna” dofinansowanie na łączną kwotę 2 mln zł otrzymały 52 projekty. Więcej na stronie www.malopolska.pl

Źródło www.malopolska.pl