26 kwietnia 2018 15:12
Imieniny: Marzeny, Klaudiusza, Marceliny
Komisyjna wizyta na moście
Redaktor: Ewa Żarnowska    21.11.2017. Drukuj Powiadom Znajomego
Komisja Inwestycji i Ochrony Środowiska Rady Powiatu Gorlickiego odbyła wyjazdowe posiedzenie. Celem wyprawy była największa inwestycja powiatowa - budowa nowego mostu w Jankowej.

Nowy most to bardzo nowoczesny obiekt i wszystko na to wskazuje, że będzie równocześnie także piękny.

Most będzie miał 75 metrów długości oraz ponad 14 metrów szerokości. W ramach tej inwestycji rozbudowywany jest również, m.in. o nowe rondo, odcinek drogi powiatowej relacji Jankowa – Lipniczka.

Pieniądze na tę inwestycję, 8,5 mln złotych, pochodzą ze środków powiatu, Ministerstwa Infrastruktury oraz z gminy Bobowa. Wykonawcą jest konsorcjum firm: Przedsiębiorstwo Inżynieryjne IMB-Podbeskidzie ze Skoczowa i PDM Godrom z Gorlic.

Zdjęcia i informacja FB - Radna Jadwiga Wójtowicz

k1.jpg