Facebook
26 kwietnia 2018 15:22
Imieniny: Marzeny, Klaudiusza, Marceliny
A A A
FAIL (the browser should render some flash content, not this).
FAIL (the browser should render some flash content, not this).
FAIL (the browser should render some flash content, not this).
Kolejny indeks przed maturą
Redaktor: Ewa Żarnowska    10.04.2017. Drukuj Powiadom Znajomego
 Tym razem dokonał tego "GÓRKOWICZ" - uczeń klasy IIId LO w Zespole Szkół Nr 1 w Gorlicach Jarek Ciślak. Jarek uzyskal tytuł finalisty 63. Olimpiady Chemicznej. Dzięki temu został zwolniony z egzaminu maturalnego z chemii, z najwyższym wynikiem (100%) oraz zostanie przyjęty na wybrany kierunek studiów bez postępowania rekrutacyjnego.Do olimpiady ucznia przygotowywała mgr Marta Pikor.
Olimpiada składała się z trzech części. Poprzedził je etap wstępny, podczas którego uczeń wysyłał samodzielnie rozwiązane zadania. I etap obejmował część teoretyczną. Na następnym, oprócz pięciogodzinnych zawodów teoretycznych, uczestnicy olimpiady zmierzyli się z zadaniem laboratoryjnym. Zarówno etap I jak i II miał miejsce w Krakowie. Trzeci- finałowy etap (31 marca i 1 kwietnia) odbywał się na warszawskich uczelniach. Pięciogodzinne zawody laboratoryjne (obejmowały dwa zadania) przeprowadzone były na Politechnice Warszawskiej, natomiast druga część (również pięciogodzinna) dotyczyła pięciu zadań teoretycznych i została przeprowadzona na Uniwersytecie Warszawskim.

Jarek Ciślak uzyskał tytuł finalisty, dzięki czemuzostał zwolniony z egzaminu maturalnego z chemii, z najwyższym wynikiem (100%) oraz zostanie przyjęty na wybrany kierunek studiów bez postępowania rekrutacyjnego.Do olimpiady ucznia przygotowywała mgr Marta Pikor.


Gratulujemy Jarkowi, rodzicom i opieunowi.
 
Zdjęcie z @zs1gorlice 
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
KONTAKT
Starostwo Powiatowe w Gorlicach
38-300 Gorlice
ul. Biecka 3
tel.: (018) 353 53 80
fax: (018) 353 75 45
mail: starostwo@powiatgorlicki.pl