Facebook
18 września 2019 07:46
Imieniny: Stefanii, Irmy, Stanisława
A A A
FAIL (the browser should render some flash content, not this).
FAIL (the browser should render some flash content, not this).
FAIL (the browser should render some flash content, not this).
Kolejne wyróżnienie dla ZST
Redaktor: Ewa Żarnowska    11.09.2017. Drukuj Powiadom Znajomego
Zespół Szkół Technicznych im. Wincentego Pola w Gorlicach został nagrodzony LAUREM SPOŁECZNEGO ZAUFANIA. To prestiżowa i jedyna w swoim rodzaju nagroda przyznawana placowkom oświatowym wyłącznie na wniosek uczniów, rodziców i absolwentów szkoły.


 To NAJWYŻSZA JAKOŚĆ KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO, o której pisaliśmy wcześniej, zauważona w konkursie MEN i ORE, pozwoliła szkole znaleźć się w chlubnym gronie liderów rzetelności, odznaczonych prestiżowym Certyfikatem. Na wyjątkowy charakter tej nagrody, prócz jej unikalności i uznania jakie ze sobą niesie, składa się również i sposób jej przyznawania – Laur Społecznego Zaufania nadaje się jedynie instytucjom publicznym i przedsiębiorstwom o najwyższej reputacji rynkowej i niepodważalnym zaufaniu społecznym, a w przypadku placówki oświatowej, wyłącznie na wniosek uczniów, rodziców i absolwentów szkoły.

- Nie można sobie wyobrazić lepszej nagrody, niż uznanie zdobyte przez najwyższą jakość świadczonych usług – podkreśla dyrektor ZST w Gorlicach Renata Stępień. Przyznany „Laur Społecznego Zaufania" to również zobowiązanie i mobilizacja do dalszej rzetelnej pracy oraz starań nad zapewnienia naszym uczniom usług edukacyjnych na najwyższym poziomie. Laur to kolejna nagroda dla Zespołu Szkół Technicznych. W ubiegłym roku otrzymaliśmy Certyfikat Zadowolony Konsument, który również świadczy o spełnianiu wysokich standardów z najwyższą jakością oferowanych usług edukacyjnych, który otrzymaliśmy na podstawie pozytywnych opinii naszych uczniów i ich rodziców. Zatem wszystkim tym, którzy oddali na nas głos bardzo dziękujemy. Zaufanie to cenny dar, który na pewno poprzez nasze działania będziemy wzmacniać.
Warto dodać, że od września ZST realizuje projekt LOWE skierowany do rodziców uczniów.
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
KONTAKT
Starostwo Powiatowe w Gorlicach
38-300 Gorlice
ul. Biecka 3
tel.: (018) 353 53 80
fax: (018) 353 75 45
mail: starostwo@powiatgorlicki.pl