16 czerwca 2019 16:54
Imieniny: Aliny, Justyny, Benona
Kluza, Dubaj i Szepieniec znów najlepsi na Magurze
Redaktor: Ewa Żarnowska    26.06.2017. Drukuj Powiadom Znajomego
Zakończyły się dwudniowe zmagania kierowców podczas IV Górskiego Wyścigu Samochodowego i walka o punkty w trzeciej i czwartej rundzie Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski. Szczegółowa klasyfikacja dostępna jest na stronie: wyscigmagura.pl Zapraszamy na fotorelacje z niedzielnego II podjazdu wyścigowego oraz wręczenia pucharów w poszczególnych kategoriach na naszym fanpage: https://www.facebook.com/powiatgorlicki/

Gratulacje zawodnikom składali i puchary wręczali samorządowcy zaangażowani w organizację wyścigu: starosta Karol Górski, wójt gminy Sękowa Małgorzata Małuch, wiceburmistrz Gorlic Łukasz Bałajewicz, a także wiceburmistrz Bardejowa i prezes PZM Zdzisław Grzyb.

img_0279.jpg
img_0293.jpg
img_0295.jpg
img_0330.jpg
img_0342.jpg
img_0354.jpg
img_0395.jpg
img_0483.jpg
img_0507.jpg
img_0508.jpg
img_0515.jpg

Głównym organizatorem wyścigu był Automobilklub Biecki. Wsparcia udzieliły samorządy:  Województwa Małopolskiego, Powiatu Gorlickiego, Miasta Gorlice, Gminy Sękowa, Gminy Ropa i Gminy Gorlice oraz wielu sponsorów prywatnych.
Dyrektorem IV Wyścigu Magura Małastowska był Marek Sitek, przewodniczącym Zespołu Sędziów Sportowych Marcin Fiejdasz, obserwatorem PZM Bogusław Piątek a delegatem technicznym PZM Marek Szczechura.
Dziękująć  zawodnikom, ich zespołom i kibicom za udział starosta Karol Górski zaprosił wszystkich do odwiedzania pięknego i gościnnego powiatu gorlickiego. Starosta dziękował organizatorom oraz wszystkim służbom za ich ciężką pracę, aby wyścig mógł się odbyć. Wyraził nadzieję na ponowne spotkanie w roku przyszłym na trasie Magury Małstowskiej.