12 grudnia 2018 17:48
Imieniny: Aleksandra, Adelajdy, Dagmary
Hucuł jaki jest każdy może zobaczyć w Regietowie
Redaktor: Ewa Żarnowska    27.11.2018. Drukuj Powiadom Znajomego
W Stadninie Koni Huculskich "Gładyszów" w Regietowie odbyła się uroczystość jubileuszowa z okazji XXV-lecia Stadniny oraz X-lecia Jeździeckiego Klubu Sportowego „Jaśmin”. W jubileuszowej gali uczestniczyli m.in. starosta Maria Gubała i przewodniczący Rady Powiatu Gorlickiego Mirosław Waląg.

Starosta Maria Gubała przekazała w imieniu Rady i Zarządu Powiatu Gorlickiego okolicznościowe gratulacje i życzenia.
Do dyrektora Stadniny Stanisława Ciuby skierowała słowa wdzięczności dla wkładu Stadniny w zachowanie i rozwój hodowli koni huculskich w Polsce i na świecie. Wyraziła także wielkie uznanie dla aktywności Stadniny w sferze działalności dotyczącej organizacji spektakularnych wydarzeń kulturalnych, edukacyjnych i promocyjnych oraz dziękowała za wieloletnią, owocną współpracę z Samorządem Powiatowym.
Starosta Maria Gubała przekazała także gratulacje prezesowi JKS „Jaśmin” Januszowi Michalakowi za aktywizację najmłodszych i tych trochę starszych do pożytecznego i zdrowego spędzania czasu wolnego oraz za to, że poprzez udział w ogólnopolskich imprezach sportowych i pokazach konnych rozsławiają Stadninę i powiat gorlicki.

100 lat dla Stadniny w Regietowie!!!

Informację o Stadninie Koni Huculskich "Gładyszów" w Regietowie i ofercie znajdziecie na stronie: http://www.huculy.com.pl/p l

dsc_0362.jpg
dsc_0364.jpg