Facebook
19 sierpnia 2019 20:43
Imieniny: Bolesława, Juliana, Jana
A A A
FAIL (the browser should render some flash content, not this).
FAIL (the browser should render some flash content, not this).
FAIL (the browser should render some flash content, not this).
Finał Powiatowego Konkursu Ekologicznego
Redaktor: Yvetta Walecka    15.04.2019. Drukuj Powiadom Znajomego

Za nami finał XI Powiatowego Konkursu Ekologicznego.Tematem przewodnim tegorocznego konkursu była „Chemia w środowisku, żywności oraz jej wpływ na na zdrowie człowieka”. Patronat nad wydarzeniem objęła Starosta Gorlicki Maria Gubała.

 

Organizatorem był Gorlicki Oddziału Ligi Ochrony Przyrody oraz Szkolne Koło LOP przy Liceum Ogólnokształcącym w Bieczu. Wręczając nagrody starosta zwróciła si do młodzieży: „Wy młodzi, jesteście dla przyrody, dla środowiska szansą. Szansą na dobre życie w zdrowych warunkach. Życie ekologiczne to życie świadome. Wy  wyrabiacie w sobie nawyk ekologicznych zachowań, które staną się po jakimś czasie rutyną. Rutyną, która może uratować życie przyszłych pokoleń. Niech wasza postawa będzie wzorem dla innych”.  
Starosta złożyła również podziękowania i wyrazy uznania dla nauczycieli i opiekunów za dotychczasowa pracę z młodzieżą, za rzetelne wykonywanie powierzonych zadań. „To Państwo otwieracie przed uczniami nowe horyzonty wiedzy, budzicie ich zapał i energię do podejmowanych działań. Dzięki Waszemu zaangażowaniu, konsekwencji w nauczaniu i wychowaniu, nasza młodzież jest coraz lepiej przygotowana do wyzwań, jakie przynosi im każdy dzień”.  W konkursie wzięło udział 15 uczniów ze szkół Powiatu Gorlickiego, a komisja przyznała ex aeqo dwa pierwsze miejsca. Zwycięzcami zostali Rafał Karaś z LO im. M. Kromera w Gorlicach i  Piotr Wojtaszuk z LO w Bieczu.

Zdjęcia LO Biecz
    

1.
1.jpg
2.
2.jpg
3.
3.jpg

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
KONTAKT
Starostwo Powiatowe w Gorlicach
38-300 Gorlice
ul. Biecka 3
tel.: (018) 353 53 80
fax: (018) 353 75 45
mail: starostwo@powiatgorlicki.pl