Facebook
18 września 2019 07:47
Imieniny: Stefanii, Irmy, Stanisława
A A A
FAIL (the browser should render some flash content, not this).
FAIL (the browser should render some flash content, not this).
FAIL (the browser should render some flash content, not this).
Fantazja zawodowa mile widziana
Redaktor: Ewa Żarnowska    06.12.2017. Drukuj Powiadom Znajomego
W krakowskim Multikinie odbyła się uroczysta gala podsumowująca kolejną edycję konkursu „Mam zawód, mam fantazję”, realizowanego w ramach projektu Modernizacji Kształcenia Zawodowego w Małopolsce. W gali uczestniczyli i nagrody odbierali m.in. przedstawiciele Zespołu Szkół Technicznych w Gorlicach.Głównym założeniem organizowanego przez Urząd Marszałkowski konkursu jest promocja szkolnictwa zawodowego oraz pokaz zdolności i wyjątkowych umiejętności uczniów pobierających naukę w technikach i szkołach branżowych.
Na tegoroczną galę przybyli laureaci 10 konkurencji zawodowych w różnych branżach, np. administracyjno -  usługowej, budowlanej, spożywczej czy elektryczno – elektronicznej, z wielu zakątków województwa małopolskiego.
Wśród nagrodzonych były także uczennice z ZST w Gorlicach, które reprezentowały powiat gorlicki w tym prestiżowym konkursie.
Drużyna w składzie: Ewelina Mroczka, Gabriela Sikora oraz Weronika Słowik pod opieką mgr Joanny Sochy wzięły udział
w zmaganiach konkursowych z zakresu fryzjerstwa. Stworzyły wyjątkową stylizację nawiązującą do gotyckiej subkultury młodzieżowej i uplasowały się na drugim miejscu, tracąc  do zwycięskiej drużyny zaledwie 3 punkty.
Krakowska gala była niezapomnianym przeżyciem dla wszystkich przybyłych. Organizatorzy zadbali zarówno o część edukacyjną spotkania, przygotowując ciekawy wykład na temat przedsiębiorczości, jak i o podniebienia zgromadzonych, zapraszając na degustację przepysznych deserów przygotowywanych  przez mistrzów cukiernictwa.

Informację i zdjęcia udostępniła dyrektor Renata Stępień

1.
g1.jpg
2.
g2.jpg
3.
g3.jpg
4.
g4.jpg
5.
g5.jpg
6.
g6.jpg
 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
KONTAKT
Starostwo Powiatowe w Gorlicach
38-300 Gorlice
ul. Biecka 3
tel.: (018) 353 53 80
fax: (018) 353 75 45
mail: starostwo@powiatgorlicki.pl