Facebook
16 czerwca 2019 00:50
Imieniny: Aliny, Justyny, Benona
A A A
FAIL (the browser should render some flash content, not this).
FAIL (the browser should render some flash content, not this).
FAIL (the browser should render some flash content, not this).
Ekonomik na ogólnopolskim sympozjum
Redaktor: Ewa Żarnowska    12.12.2018. Drukuj Powiadom Znajomego
Uczniowie Zespołu Szkół Ekonomicznych w Gorlicach uczestniczyli w Ogólnopolskim Sympozjum Kół Naukowych organizowanym przez PWSZ w Nowym Sączu. Referat wygłoszony podczas sesji przez Natalię i Weronikę z Ekonomika pt. „Walory turystyczno-krajoznawcze Beskidu Niskiego” zdobył duże uznanie uczestników sympozjum i kadry naukowej PWSZ.W dniach 5–7 grudnia 2018 r. odbyło się XVI Ogólnopolskie Sympozjum Kół Naukowych pt. „Społeczeństwo wobec wyzwań XXI wieku”, organizowane przez Koło Naukowe Rozwoju Regionalnego i Koło Naukowe Marketer, działające w Instytucie Ekonomicznym Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Sączu. Trzydniowe sympozjum składało się z dwóch części.
Pierwsza, koncentrowała się na zagadnieniach naukowych, a druga miała charakter turystyczno-integracyjny.  W sympozjum uczestniczyło 29 studentów reprezentujących pięć uczelni: Uniwersytet Łódzki, Uniwersytet Szczeciński, Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, Politechnikę Rzeszowską im. Ignacego Łukasiewicza i Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Nysie oraz uczenniowie ze Szkoły Partnerskiej, czyli z Zespołu Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II w Gorlicach wraz z nauczycielą Pauliną Kwiatek. Uczestnicy w ramach czterech sesji tematycznych wygłosili 22 referaty.

Uczennice z Ekonomika Natalia Tarsa i Weronika Kukuczka wygłosiły referat pt. „Walory turystyczno-krajoznawcze Beskidu Niskiego”, ktory zdobył duże uznanie uczestników sympozjum i kadry naukowej PWSZ. Gratulujemy!!!

Zdjęcia FB /zsegorlice

Więcej na: http://www.pwsz-ns.edu.pl 

1.
e1.jpg
2.
e1a.jpg
3.
e2.jpg
4.
e3.jpg
5.
e4.jpg
6.
e5.jpg
7.
e6.jpg
 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
KONTAKT
Starostwo Powiatowe w Gorlicach
38-300 Gorlice
ul. Biecka 3
tel.: (018) 353 53 80
fax: (018) 353 75 45
mail: starostwo@powiatgorlicki.pl