16 czerwca 2019 00:50
Imieniny: Aliny, Justyny, Benona
Ekonomik na ogólnopolskim sympozjum
Redaktor: Ewa Żarnowska    12.12.2018. Drukuj Powiadom Znajomego
Uczniowie Zespołu Szkół Ekonomicznych w Gorlicach uczestniczyli w Ogólnopolskim Sympozjum Kół Naukowych organizowanym przez PWSZ w Nowym Sączu. Referat wygłoszony podczas sesji przez Natalię i Weronikę z Ekonomika pt. „Walory turystyczno-krajoznawcze Beskidu Niskiego” zdobył duże uznanie uczestników sympozjum i kadry naukowej PWSZ.

W dniach 5–7 grudnia 2018 r. odbyło się XVI Ogólnopolskie Sympozjum Kół Naukowych pt. „Społeczeństwo wobec wyzwań XXI wieku”, organizowane przez Koło Naukowe Rozwoju Regionalnego i Koło Naukowe Marketer, działające w Instytucie Ekonomicznym Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Sączu. Trzydniowe sympozjum składało się z dwóch części.
Pierwsza, koncentrowała się na zagadnieniach naukowych, a druga miała charakter turystyczno-integracyjny.  W sympozjum uczestniczyło 29 studentów reprezentujących pięć uczelni: Uniwersytet Łódzki, Uniwersytet Szczeciński, Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, Politechnikę Rzeszowską im. Ignacego Łukasiewicza i Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Nysie oraz uczenniowie ze Szkoły Partnerskiej, czyli z Zespołu Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II w Gorlicach wraz z nauczycielą Pauliną Kwiatek. Uczestnicy w ramach czterech sesji tematycznych wygłosili 22 referaty.

Uczennice z Ekonomika Natalia Tarsa i Weronika Kukuczka wygłosiły referat pt. „Walory turystyczno-krajoznawcze Beskidu Niskiego”, ktory zdobył duże uznanie uczestników sympozjum i kadry naukowej PWSZ. Gratulujemy!!!

Zdjęcia FB /zsegorlice

Więcej na: http://www.pwsz-ns.edu.pl