Facebook
13 grudnia 2018 16:47
Imieniny: Łucji, Otylii, Włodzisławy
A A A
FAIL (the browser should render some flash content, not this).
FAIL (the browser should render some flash content, not this).
FAIL (the browser should render some flash content, not this).
DZIEŃ OTWARTY ZSZ w Bieczu
Redaktor: Ewa Żarnowska    06.02.2018. Drukuj Powiadom Znajomego

Już 9 lutego 2018 roku Zespół Szkół Zawodowych w Bieczu otwiera swe podwoje dla gimnazjalistów. Na spotkanie zapraszają: Dyrekcja ZSZ, Grono Pedagogiczne i Uczniowie.

Zapraszają także LO i PZPO w Bieczu. Początek o godz. 9.00 w Hali Sportowej w Bieczu! Gimnazjaliści przybywajcie!

Źródło informacji: http://zszbiecz.pl/
Będziemy prezentować ofertę edukacyjną szkoły, kierunki kształcenia zawodowego, specyfikę zajęć pozalekcyjnych oraz bazę dydaktyczną. Zapraszamy do placówki, w której, według zgodnej opinii uczniów, rodziców i nauczycieli, panuje miła atmosfera, a relacje między wszystkimi członkami społeczności szkolnej są bardzo dobre. Sprzyja to zdobywaniu wiedzy przez uczniów i rozwija ich twórcze postawy. W szkole wolnej od agresji, przemocy i nałogów nasza młodzież czuje się pewnie i bezpiecznie.

Uczniowie znają swoje prawa wynikające z konwencji praw człowieka, konwencji o prawach dziecka, ze Statutu Szkoły oraz innych praw oświatowych. Szanujemy i przestrzegamy zasady demokracji i staramy się wsłuchiwać w potrzeby naszych uczniów. W trakcie nauki szkolnej zwracamy szczególną uwagę na organizowanie, ocenianie i planowanie własnego uczenia się, skuteczne komunikowanie się, efektywne współdziałanie w zespole, rozwiązywanie problemów w twórczy sposób, sprawne posługiwanie się komputerem.

Grono nauczycielskie naszej szkoły, pracownicy administracji i obsługi zgodnie pracują jak dobrze zgrany zespół, mając za ważnych partnerów uczniów i rodziców, Jeśli więc, drogi Gimnazjalisto, zależy Ci na solidnym zawodowym wykształceniu, które zapewni Ci wymarzony zawód w przyszłości, jeśli cenisz dobrą i twórczą atmosferę pracy oraz bezpieczeństwo, zostań uczniem Zespołu Szkół Zawodowych im. św. Jadwigi Królowej w Bieczu, a wcześniej …zajrzyj do nas w Dzień Otwarty Szkoły 9 lutego 2018 r.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
KONTAKT
Starostwo Powiatowe w Gorlicach
38-300 Gorlice
ul. Biecka 3
tel.: (018) 353 53 80
fax: (018) 353 75 45
mail: starostwo@powiatgorlicki.pl