Facebook
21 marca 2018 21:38
Imieniny: Benedykta, Lubomiry, Mikołaja
A A A
FAIL (the browser should render some flash content, not this).
FAIL (the browser should render some flash content, not this).
FAIL (the browser should render some flash content, not this).
Dzień otwarty w ZSZ w Bobowej
Redaktor: Ewa Żarnowska    19.05.2017. Drukuj Powiadom Znajomego
Ponad 350 gimnazjalistów przybyło 15 maja br. do Zespołu Szkół Zawodowych  w Bobowej, aby wziąć udział w Dniu Otwartym tej placówki. W tym roku organizatorzy postanowili w sposób praktyczny pokazać przyszłym uczniom szkoły ponadgimnazjalnej, co czeka ich po wybraniu któregoś z zawodów z bogatej oferty technikum lub szkoły branżowej I stopnia.

W tym celu zorganizowano wiele konkursów manualnych, przybliżających problematykę takich zawodów jak: technik informatyk, technik pojazdów samochodowych, technik handlowiec a także monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie, fryzjer, sprzedawca czy kucharz.
Zgromadzeni wzięli również udział w rozegranych z wykorzystaniem aplikacji mobilnej quizach o tematyce zawodowej. Zwycięzcy i uczestnicy wszystkich konkursów otrzymali nagrody i wyróżnienia.
Dodatkowo zebrani obejrzeli kilka prezentacji multimedialnych przedstawiających bogatą ofertę różnorakich zajęć pozalekcyjnych i innej aktywności uczniów tej szkoły.
Gimnazjaliści mogli także porozmawiać z przedstawicielami pracodawców oferujących praktyki zawodowe czy skorzystać z pielęgniarskiego punktu porad medycznych. Całości dopełniły stanowiska i prezentacje tematyczne przygotowane i obsługiwane przez przedstawicieli poszczególnych zawodów.
Zaprezentowano również interesującą ofertę funkcjonującego przy szkole internatu.

Wszystkich zainteresowanych ZSZ w Bobowej zaprasza do szkoły od poniedziałku do piątku w godz. 8-15 oraz do odwiedzenia strony internetowej: www.zsz.bobowa.pl

 

1.
a1.jpg
2.
a2.jpg
3.
a3.jpg
4.
a4.jpg
5.
a5.jpg
6.
a6.jpg
7.
a7.jpg
8.
a8.jpg
9.
a9.jpg
10.
b1.jpg
11.
b2.jpg
12.
b3.jpg
13.
b3a.jpg
14.
b4.jpg

Źródło informacji i zdjęć: http://www.zsz.bobowa.pl/

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
KONTAKT
Starostwo Powiatowe w Gorlicach
38-300 Gorlice
ul. Biecka 3
tel.: (018) 353 53 80
fax: (018) 353 75 45
mail: starostwo@powiatgorlicki.pl